Mediatel - firemný online marketing

Bezpečný výkup katalyzátorov za najlepšie ceny

- 16. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

V ToS KaS Kovovýkup zabezpečujeme výkup katalyzátorov, farebných kovov aj tvrdokovu. V tejto oblasti patríme na Slovensku medzi špičky a máme mnoho úspešných zahraničných spoluprác. Garantujeme certifikovaný, bezpečný a profesionálny prístup aj samotnú realizáciu výkupu za veľmi výhodné ceny.

Výkupom katalyzátorov k ochrane prírody

Výkup katalyzátorov je mimoriadne prospešný pre životné prostredie. Namiesto odhodenia nepotrebných či nefunkčných katalyzátorov na nelegálne skládky alebo dokonca do voľnej prírody ich radšej prineste k nám. Nielenže budete mať dobrý pocit na duši, ale ešte na tom aj finančne získate. Ako? Starý katalyzátor je najčastejším dôvodom pre kúpu nového, ktorý však nie je práve najlacnejší. Výkup katalyzátorov vám naň teda svojím spôsobom prispeje. Čiže prineste starý katalyzátor k nám do Kovovýkupu ToS KaS, my vám zaň zaplatíme a vy tak ušetríte pri nákupe nového. Je predsa nelogické, aby ste sa vlastným pričinením a nerozvážnosťou obrali o zaujímavú finančnú čiastku a ešte aj ubližovali prírode.

výkup katalyzátorov

Overený výkup katalyzátorov

Vedeli ste, že v oblasti automobilov je známych viac ako 10 000 rôznych typov katalyzátorov? Štandardne vykupujeme katalyzátory z vozidiel na báze kovov aj keramiky, ako i priemyselné katalyzátory a filtre pevných častíc. Prijímame neporušené katalyzátory, ale aj demontovaný materiál, monolity a kovové nosné fólie. Nacenenie hodnoty je realizované cez našu databázu, príp. prostredníctvom chemickej laboratórnej analýzy. Používame najmodernejšiu techniku (napr. ručný spektrometrálny analyzátor ALPHA od svetového výrobcu Innov-X Systems USA) a sme držiteľmi niekoľkých európskych certifikátov. Zaoberáme širokou škálou vykupovaných druhotných surovín dodávaných na európsky trh (nástrojové ocele, autobatérie, špeciálne zliatiny, tvrdokovy, kovovýkup, farebné kovy, papierové odpady). Do bodky spĺňame všetky dodacie aj obchodné kritériá. Sme tu pre vás od pondelka do piatka, dokonca aj cez víkend v sobotu. Nájdete nás v Nemšovej. Pre čo najrýchlejší kontakt nám zavolajte alebo napíšte e-mail.

Mohlo by vás zaujímať