Mediatel - firemný online marketing

BEZPEČNÉ LIEHOVINY s.r.o. – Najlacnejší alkohol

- 24. júla 2020
ilustrácia - web

Na žiadnej párty nesmie kvalitný alkohol. Či už zháňate niečo jemnejšie pre dámy alebo tvrdšie pre pánov, jednoznačne si vyberajte z našej širokej ponuky alkoholu. V tejto oblasti pôsobíme na trhu už viac ako 10 rokov, počas ktorých sme nadobudli už veľa vedomostí a skúseností. Neváhajte sa na nás obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok, spoločne prediskutujeme Vaše potreby a nájdeme najlepšie riešenie.

Kvalita za nízku cenu

Na veľkej rodinnej oslave, ale aj  na malej kamarátskej párty je alkohol častokrát jeden zo zdrojov zábavy. Preto dbajte na jeho kvalitu a vyberajte si len osvedčené spoločnosti. V našom veľkoobchode  nakúpite veľmi výhodne kvalitný alkohol za nízku cenu.

Navštívte našu predajňu alebo internetový obchod

Nemáte možnosť ísť osobne do jednej z našich kamenných predajní a zakúpiť si Váš obľúbený alkohol? Sme Vám k dispozícií aj v takejto situácií. Zopár jednoduchými klikmi môžete nakúpiť požadovaný alkohol cez náš rýchly e-shop. Objednávku expandujeme do 48 hodín.  Ak je Vaša objednávka na väčšiu akciu nad 100 EUR postaráme sa o dovoz až k Vám domov úplne zadarmo.

Široká ponuka alkoholu

Z našej ponuky si môžete vybrať novinky zo sveta alkoholu ako aj výpredajové kúsky. K alkoholu si môžete z našej ponuky zakúpiť aj nealkoholické nápoje alebo rôzne slané a sladké pochúťky. Nakúpili ste viac alkoholu a nestihli ste všetko vypiť? U nás máte možnosť vrátiť nepoškodený a nespotrebovaný tovar v predajni v Brzotíne. Nealkoholické nápoje sa dajú vrátiť len ako celé balenia.

BEZPEČNÉ LIEHOVINY s.r.o. - Najlacnejší alkohol - 1

Nenašli ste, čo ste hľadali?

 Neváhajte nás telefonicky kontaktovať alebo nám napíšte na e-mail, Môžete nám povedať alebo napísať Vaše požiadavky a a my pre Vás urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme Vám zabezpečili  požadovaný tovar.

Mohlo by vás zaujímať