Mediatel - firemný online marketing

Bezpečné čistenie vo výške z pohodlia prízemia

- 4. novembra 2022
ilustrácia - web

Na čistenie vo výške nepotrebujete extrémne drahé zariadenia, prístroje či dokonca lešenie alebo rebríky. Vďaka Green Cleaning – partnerovi pre zelenú čistotu – bude čistenie vo výške rýchle, efektívne, účinné a najmä bezpečné.

Nenáročné čistenie vo výške

Čistenie vo výške v interiéri môže byť v niektorých prípadoch náročné – vysoký strop či rozvody (plyn, elektrina, vzduchotechnika), na ktorých sa usádza prach, mastnota a ostatné nečistoty zvyknú potrápiť. Avšak ani čistenie vo výške v exteriéri nie je jednoduchou záležitosťou – balkóny, žľaby či rôzne záhyby sú nielenže vysoko, ale často aj na komplikovaných miestach. Ako sa podujať na čistenie vo výške? Prvou možnosťou je oslovenie profesionálnej firmy, s čím vám radi pomôžeme. Druhou možnosťou je kvalitné a bezpečné zariadenie, ktoré umožňuje čistenie vo výške z pohodlia prízemia. Vďaka tomu sa nemusíte obávať pádu či iného zranenia spôsobeného v dôsledku výšky.  

čistenie vo výške

Pomocník pri čistení vo výške

Pre tých, ktorí sa rozhodli pre svojpomocné čistenie vo výške, máme dobrú správu. Nemusia sa veľmi namáhať, a ani ich to veľa nebude stáť. Riešením je vysokoaktívny čistiaci systém SpaceVac pre bezpečné a kvalitné čistenie vo výškach z prízemia. Predstavuje revolúciu vo výškovom čistení. Bez problémov sa dostane až do výšky 15 metrov. Pozostáva z tyčí z karbónového vlákna. Oceníte ich ľahkosť, pevnosť aj jednoduché ovládanie. Nehrozí rozpadnutie ani ohnutie zariadenia, a to ani pri maximálnom rozšírení. Pre čo najefektívnejšie čistenie vo výške je systém SpaceVac doplnený ôsmimi rôznymi nadstavcami (hubíc, kefiek a prepojení), sacou hadicou aj kamerovým systémom. Uľahčíme vám nielen čistenie vo výške, ale aj v domácnosti či firme. Na účinné čistenie parou vám pomôže výkonný parný čistič, parný vysávač či samoobslužný parný tepovač. Ponúkame aj servis parných zariadení.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať