Mediatel - firemný online marketing

Autoškola Prekop – výcvik pre vodičské oprávnenie

- 21. júla 2020
ilustrácia - web

Autoškola Prekop Trenčín je autoškola v ktorej získate nielen vodičské oprávnenie, ale aj profesionálny prístup počas celého výcviku zameraného nielen na vodičské zručnosti, ale aj na kurz prvej pomoci a množstvo praktických rád. Súčasťou autoškoly je aj STK a kontrola originality vozidiel.

Vodičský preukaz a školenie vodičov

Na získanie vodičského oprávnenia treba nielen rokmi získané zručnosti, ale aj teoretické poznatky o značkách a pravidlách cestnej premávky. To vás naučia práve na výcviku v autoškole, kde si prejdete celú teóriu aj pomocou skúšobných testov. Vodičský preukaz získate poctivou teoretickou prípravou s profesionálnym vedením a na praktických jazdách sa naučíte, prípadne zdokonalíte svoje vodičské zručnosti. Veľkou výhodou je, že si prejdete aj kurz prvej pomoci, ktorý sa vám zíde nielen na cestách, ale počas celého života. Školenie vodičov vykonávame ako pre začínajúcich vodičov, tak aj pre vodičov z povolania a referentských vozidiel.

STK a kontrola originality

V autoškole Prekop sa venujeme vodičom, ktorí potrebujú získať vodičské oprávnenie. Naše služby sme rozšírili aj o iné činnosti súvisiace s autami. Vodičom poskytujeme aj kontrolu originality, ktorá je súčasťou pri akejkoľvek kúpe ojazdeného auta. Takže, ak si u nás spravíte vodičské oprávnenie a kúpite si ojazdené vozidlo, rovno vám ho skontrolujeme. Nech už máte akékoľvek vozidlo postaráme sa aj o jeho STK a emisnú kontrolu. Kontroly vykonávame pravidelné, ale aj administratívne, či zvláštne. Stačí sa telefonicky objednať na konkrétnu službu a naši pracovníci vám radi a ochotne poradia. Kompletné služby pre vodičov aj vozidlá pod jednou strechou tak nájdete práve v autoškole Prekop v Trenčíne.

Mohlo by vás zaujímať