Mediatel - firemný online marketing

Arkadiana – domáci výrobca včelích produktov

- 28. júla 2020
ilustrácia - web

Na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti včelárstva sme výrobcom kvalitného domáceho slovenského medu. Okrem kvalitného medu vyrábame aj množstvo produktov z včelieho vosku, z včelieho peľu, ale aj propolisu.

Slovenský prírodný med

Keď sladiť tak medom. Med je už po stáročia kvalitným a prírodným sladidlom, ktorý ma blahodárne účinky pre naše zdravie. Organizmu neškodí, práve naopak. Svojimi blahodarnými a liečivými účinkami je známy po celom svete. Okrem toho výroba medu má svoje špecifické pravidlá, kde okrem včiel je potrebná aj práca vášnivého včelára, ktorý svojou vášňou prikladá ruku k dokonalému výrobku. Vedomosti, ktoré sme za niekoľko rokov nadobudli pri práci so včelami nás naučili, že poctivá práca a láska k remeslu vytvárajú hodnotné produkty. Budeme radi, ak ochutnáte náš slovenský prírodný med a my sa na oplátku staneme vašim sladkým dodávateľom.

Domáci med a produkty z medu

Naša výroba pravého domáceho medu má korene v dávnej dobe, keď sme ešte ako deti pomáhali starému otcovi, ktorý začínal s približne 10 úľmi. Dnes vieme, že okrem kvalitného medu môžeme vyrábať množstvo iných a zdravých produktov. Do medového portfólia patrí aj včelí vosk, ktorý sa využíva v oblasti zdravia, krásy a pri výrobe mnohých zdravých kozmetických produktov. Včelí vosk sa využíva aj v medicíne, či pri lakovaní a ošetrovaní povrchov dreva a kovu. Včelí peľ patrí k produktom, ktoré sú nabité antioxidantami bojujúcimi proti voľným radikálom. Obsahuje množstvo vitamínov, minerálov, mastných kyselín a proteínov.

Med je základom zdravia a využiť ho môžeme pri výrobe rôznych iných produktov.

Mohlo by vás zaujímať