Mediatel - firemný online marketing

AMSTAVBA s.r.o. – domov čistých kanalizácií

- 25. júla 2020
ilustrácia - web

Poškodená kanalizácia? Vyriešime vaše problémy skôr než prerastú do vážnej, havarijnej situácie. Od roku 2008 sme stabilným dodávateľom služieb v oblasti vody a kanalizácie. 

Predíďte problémom so zanesenou kanalizáciou

Veľa ľudí nevie, čo v skutočnosti do odtoku patrí. Medzi zakázané veci zaraďujeme napríklad olej po vysmážaní, chumáče vlasov, či vlhčené utierky. Práve z tohto dôvodu sa zvykne potrubie upchať a zapríčiniť až samotné prasknutie. 

Úprimne si povedzte, koľkokrát ste vyliali olej z panvice priamo do drezu, či po očesaní hodili vlasy do záchoda? 

Problémy sa neukážu hneď, ale až po istom čase. Na bokoch kanalízácie sa začne usádzať mastnota, na ktorú sa prichytávajú tuhé predmety. Tie sa nevedia vo vode ihneď rozložiť. Takto sa odpad hromadí až príde k havarijnému stavu, ktorý zapríčiní poškodenie, či prasknutie potrubia. Potom prichádzajú na rad odborníci, ktorí sa postarajú o čistenie kanalizácie alebo výmenu.

·         monitoring kanalizácie

Jedným zo spôsobov ako predchádzať takýmto problémom je monitoring potrubí. Prostredníctvom monitorovacie zariadenia s kamerou vidia špecialisti stav kanalizácie a vedie určiť s presnosťou poruchy skôr, ako zapríčinia problémy.

·         krtkovanie

Pri problémoch s odtekaním vody je možné, že vaša kanalizácia je zanesená. To hravo zvládnu naši odborníci, ktorí kanalizáciu vyčistia, aby mohla opäť fungovať naplno.

·         pokládka, oprava a výmena kanalizácie

Dlhodobo sa venujeme aj oblasti celkovej starostlivosti o kanalizáciu od pokládky až po jej výmenu. Staré potrubia sú náchylnejšie na poškodenie a nemusí to byť iba ľudským pričinením, ale aj prírodnými faktormi. Pokiaľ stará kanalizácia už dosluhuje, neváhajte nás kontaktovať.

·         prasknuté vodovodné potrubie vyriešime expresne

 Okrem čistení a monitoringu kanalizácií sa venujeme aj pokládkam vodovodných potrubí, lokalizácii poškodených častí potrubia, odstraňovaniu porúch, vodoinštalatérskym prácam, výmene sanity a WC.

Fungujeme NON-STOP

Poruchy neberieme na ľahkú váhu a preto pracujeme 24/7. Neváhajte sa na nás obrátiť a v prípade akéhokoľvek problému zavolajte na poruchovú linku 0903 630 100. Pokiaľ máte záujem o naše služby napíšte nám prostredníctvom kontaktného formuláru.

Mohlo by vás zaujímať