Mediatel - firemný online marketing

ALUSAPRO s.r.o. – Zimné záhrady

- 25. júla 2020
ilustrácia - web

Ak sa rozhodnete postaviť si zimnú záhradu, jednoznačne to neoľutujete. Výber a štýl celej zimnej záhrady je na Vás, naša spoločnosť sa bude riadiť pri jej stavaní Vašimi požiadavkami. Zimnou záhradou môžete nadobudnúť nový priestor alebo ju zakomponovať do Vášho domu. Cieľom zimnej záhrady je zblížiť človeka s prírodou v akomkoľvek počasí a ročnom období a ozvláštniť dizajn interiéru domova.  Kladieme dôraz na kvalitu zimnej záhrady a spokojnosť zákazníka, ktorú nám v prípade záujmu umožňujú dosiahnuť aj 3D vizualizácie projektov.

Využitie zimnej záhrady

Všetko závisí od Vašich potrieb, ktoré kedykoľvek môžete s našimi odborníkmi prediskutovať telefonicky aj osobne v Skalici. Na stavbu zimnej záhrady používame len kvalitné materiály, ktoré zapadajú do dizajnu domu a v neposlednom rade spĺňajú zákazníkove nároky. Ako prvá spoľahlivá spoločnosť na Slovensku poskytujeme aj moderné technológie ako napríklad elektrické samo zaťahovacie strechy na diaľkové ovládanie. Stretávame sa každodenne s rôznymi požiadavkami na zimnú záhradu ako relaxačný priestor ale i na úžitkové funkcie. Najčastejšie nájdete zimnú záhadu:

Ako súčasť obytného priestoru

Zimná záhrada sa dá zakomponovať do interiéru. V takejto miestnosti si môžete v pokoji užiť relax s knižkou, zábavné večery s rodinou, posedenie pri rannej káve alebo oddych podľa vlastných možností. 

Na pestovanie rastlín

Inak by sme to mohli nazvať aj skleník či mini botanická záhrada. Najväčšiu časť tejto zimnej záhrady tvorí sklo, s dôrazom na vetranie, vykurovanie a tienenie.  Pri jej stavbe je ťahaná do výšky, kde strecha má minimálny sklon.

Ako energetický systém

Takáto zimná záhrada je vhodná na úsporu energií s využitím slnečnej energie, pretože je stavaná na juh.  Vzduch do domu môže prúdiť aj nepriamo aj priamo.

Mohlo by vás zaujímať