Mediatel - firemný online marketing

Alkohol rozmanitých značiek, chutí a vôní na každú dobrú oslavu

- 1. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

Na jednom mieste nájdete alkohol presne na mieru chuťových buniek vás i vašich hostí. Tzv. čistý i farebný, s alebo bez príchutí, s originálnymi vôňami a nezameniteľnými arómami. Vyberajte alkohol na väčšiu i menšiu oslavu, ale aj ako darček.

Doprajte sebe i svojim hosťom  najlepší alkohol

Veľkoobchod Bezpečné liehoviny sústreďuje stovky jedinečných alkoholických nápojov, ktoré nepochádzajú len zo Slovenska, ale z celého sveta. Pomyselnou klasikou je vodka. Pôvodne ruský nápoj sa v priebehu storočí rozšíril aj na západ a dnes je súčasťou ponuky mnohých reštaurácií a  barov. Tento alkohol nemôže chýbať na žiadnej oslave. Samozrejme, že naša ponuka zahŕňa aj obrovské množstvo prvotriednych destilátov a liehovín, ktoré ulahodia každému. Či už uprednostňujete jablkovicu, višňovicu, hruškovicu, marhuľovicu, dulovicu, malinovicu, mirabelkovicu, slivovicu, drienkovicu, trnkovicu, čerešňovicu, borovičku alebo lahodnú jahodu, čučoriedku či citrusy vo forme alkoholu. Alebo dávate prednosť brandy a jej rafinovaným chutiam? Vedeli ste, že slovo brandy pochádza z holandčiny (brandewijn) a v preklade znamená ohnivé alebo pálené víno? A čo tak kvalitný koňak s typickou jantárovou farbou, ktorý je hriech nepiť z pohára v tvare tulipánu? U nás rozhodne výhodne nakúpite kvalitný alkohol.

alkohol

Jedinečné chute a vône alkoholu z celého sveta

Pre labužníkov mexických chutí máme viaceré druhy tequily, ktorých štandardnou zložkou je modrá agáva. Podľa mexických zákonov sa tento alkohol vraj môže vyrábať len v piatich tamojších oblastiach. Ak obľubujete kombináciu alkoholu a ľadu, whisky je tá pravá. Nápoj poctivo destilovaný z obilnín a zrejúci v drevených sudoch si získal priaznivcov na každom svetadiele. U nás si prídu na svoje aj milovníci lahodných likérov rozmanitých vôní a chutí, viac či menej horkých. Dobrý rum už dávno nie je iba nápojom námorníkov, ale získava si popularitu vďaka originálnej zmesi tropického slnka, mora a úchvatných aróm. Gin sa neodmysliteľne spája s letnými drinkami na osvieženie, ale aj so spríjemnením večerných návštev známych. V našom internetovom obchode nájdete hneď niekoľko overených značiek. Oslava bez bubliniek a hroznovej šťavy nie je oslava. Máme na mysli víno (biele, červené, ružové, šumivé, Vermuth) a, samozrejme, šampanské. Veď predsa vyletujúca zátka, po ktorej nasleduje biela stuha peny, je akousi povinnou jazdou svadieb, narodenín či iných významných príležitostí. Každopádne, akýkoľvek alkohol sa odporúča konzumovať v primeranom množstve. Veď predsa najlepšia oslava je tá, na ktorej sa nielen dokonale zabavíte, ale ktorú si aj pamätáte a po ktorej nenasleduje nepríjemný bolehlav či žalúdočné ťažkosti.

Mohlo by vás zaujímať