Mediatel - firemný online marketing

Aké výhody ponúka vinylová podlaha?

- 17. marca 2022
ilustrácia - web

Vinylová podlaha? Tá azda nikdy nevyjde z módy. Nie nadarmo sa o vinylovej podlahe hovorí ako o nestarnúcej podlahovej krytine. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, jednoduchej inštalácii a nenáročnej údržbe si vinylová podlaha získala tisícky priaznivcov. Ako špecialista na podlahy v Žiline vám ponúkame vysokokvalitné prevedenia vinylových podláh.

Vinylová podlaha skvele zapadne do každého interiéru

Vinylová podlaha skvele vyzerá a ešte lepšie sa používa. Je vhodnou voľbou pre rôzne typy interiérov, nakoľko je jej údržba veľmi jednoduchá a jej dizajn nezameniteľný. Vinylová podlaha je praktická, pevná, hygienická a navyše aj vodeodolné, takže fľakov z rozliatej tekutiny na podlahe sa už viac nemusíte obávať. Kvalitná vinylová podlaha zároveň slúži aj ako efektívna zvuková izolácia, napríklad v panelákoch, viacposchodových domoch či vo firemných priestoroch.

Jej dizajn je možné vyhotoviť v rôznych prírodných motívoch. Najčastejšie sú používané motívy dreva či motívy kameňa. Samozrejme, v našej ponuke nájdete okrem vinylových podláh aj drevené podlahy či kompozitné podlahy.

vinylová podlaha

Podlahové kúrenie ide ruka v ruke s vinylovou podlahou

Vinylová podlaha je najvhodnejším typom podlahovej krytiny pri použití podlahového kúrenia. Zabezpečuje nízky prestup tepla, pri ohrievaní odspodu sa dostatočne rozohreje a zároveň sa nikdy príliš nerozpáli. Skvelé termoregulačné vlastnosti si navyše udržuje aj počas leta, kedy je príjemne chladná na dotyk. Po vinylovej podlahe tak môžete chodiť celoročne bosí.

V prípade záujmu o vinylovú podlahu najvyššej kvality alebo iné nami ponúkané podlahové krytiny nás neváhajte kontaktovať. Radi pripravíme ponuku na mieru pre vás. Viac informácií nájdete aj na našej webstránke – entree.sk, kde si tiež môžete pozrieť širokú ponuku dverí, ako napríklad vchodové dvere, interiérové dvere či obľúbené posuvné dvere a mnohé ďalšie.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať