Mediatel - firemný online marketing

Aké strešné priemyselné svetlíky zvoliť do priemyselných hál?

- 6. marca 2023
Kategórie
ilustrácia - web

Strešné priemyselné svetlíky zohrávajú veľmi dôležitú úlohu v rôznych typoch budov. Najčastejšie sú montované do výrobných, skladových a logistických hál, pretože tie vyžadujú vysokú úroveň osvetlenia. V dnešnom článku odpovedáme na otázku, ako správne vybrať strešné priemyselné svetlíky do priemyselných hál. Na túto otázku nám odpovedali odborníci, ktorí montujú svetlíky v mete Poprad, svetlíky v meste Prešov, svetlíky v meste Humenné či svetlíky v meste Michalovce.

strešné priemyselné svetlíky

Prečo sa montujú strešné priemyselné svetlíky do hál?

Priemyselné haly majú špecifické požiadavky na vnútorné osvetlenie. Ide o veľmi veľké priestory, kde zabezpečenie primeranej svietivosti zamestnancom vyžaduje použitie veľkého množstva profesionálnych svietidiel. 

Z tohto dôvodu sa firmy, ktoré si zadávajú výstavbu výrobnej haly, skladu alebo iných typov takýchto objektov, čoraz častejšie rozhodujú pre výber osvetlenia, akým sú strešné priemyselné svetlíky.

Výber strešných priemyselných svetlíkov

V prípade priemyselných hál závisí výber skutočne od plochy a potrieb konkrétneho objektu, no spravidla sú najlepším riešením priebežné strešné priemyselné svetlíky. Priebežné svetlíky ponúkajú veľmi veľkú priepustnú plochu, cez ktorú idú slnečné lúče priamo do interiéru haly. Dôležité je, že strešné priemyselné svetlíky môžu byť vybavené aj otváracími poklopmi, vďaka ktorým sa z nich stanú aj praktické vetracie svetlíky.

V niektorých priemyselných objektoch sú dobrým riešením tradičné svetlíky, ktoré presvetlia konkrétne miesto. Na trhu sú aj bodové svetlíky, tie sa však v priemyselných halách montujú len zriedka. Sú totiž určené do interiérov, ktoré nemajú priamy kontakt so strechou či stenou a nedajú sa presvetliť klasickým spôsobom. Zvažujete inštaláciu svetlíkov? Nechajte si poradiť od nás. Zaoberáme sa  výrobou, dodávaním a montážou nových svetlíkov ako i rekonštrukciou starých. Zhotovíme pre vás svetlíky v meste Košice či svetlíky v meste Nitra.
Okrem našej činnosti v spomínaných mestách pre vás ochotne zrealizujeme prístrešok na auto a prístrešok na balkón. Prístrešky na terasu nám tiež nie sú cudzie, našimi rukami prešlo mnoho takýchto stavieb. Ozvite sa nám a dohodnite si s nami realizáciu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať