Mediatel - firemný online marketing

A-AMB – profesionálne klampiarske a pokrývačské práce

- 23. júla 2020
ilustrácia - web

Staviate dom alebo prerábate? Nenechávajte nič na náhodu a dajte si pokryť strechu odborníkmi. Klampiari a pokrývači z Oravy sa postarajú o to, aby teplo vášho domova nikdy neuniklo von.

Pokrytie striech profesionálmi 

Nie je strecha ako strecha. Nekvalitná práca sa nemusí ukázať hneď, no po čase začínajú strechy zatekať a pomaly ale isto strácať svoju kvalitu. S našimi službami sa toho báť nemusíte. 

Za úspešnými projektami sa skrývajú nielen roky skúseností, ale aj prvotriedny materiál priamo od výrobcu. Naši odborníci sprostredkúvajú montáž profilovaných striech a klampiarskych konštrukcií. 

·         Klampiarske práce vám zaručia správny odvodňovací systém

Medzi jednu z našich hlavných činností patrí aj klampiarstvo a to konkrétne montáž klampiarskych prvkov, ktoré sú vyrobené z odolných materiálov. Pomerne cudzí pojem klampiarstvo je ľuďom oveľa bližší ako si myslia. Skrývajú sa za ním neodmysliteľné súčasti našich domovov ako sú odkvapy, komínové lemy, rúry, žľaby či iné. Na ich montáž si dávame veľký pozor, aby systém odvodňovania fungoval dlhodobo a bez chýb. Klampiarske konštrukcie sú vyrábané z pozinkovaného plechu, hliníka, titán-zinku a medi.

·         Strecha ako koruna domu

Pri stavbe domu nám záleží na jeho bezpečnosti, pevnosti, ale aj vzhľade. Pokrytie strechy je preto pri stavbe dôležitým momentom. Naši pokrývači pracujú s krytinou od popredných svetových výrobcov a záleží len na vás, či vás viac osloví plech, bridlica, kanadský šindeľ alebo iné. 

·         Klasický dizajn s kvalitou plechovej strechy

Pokiaľ ste fanúšikmi rokmi overenej klasiky akou je škridlová strecha, ale zároveň si nechcete ubrať z komfortu, ktorý ponúkajú plechové, máme pre vás riešenie. Profilované strechy úspešne spájajú tieto dva typy do jedného a vytvárajú unikát, ktorý osloví aj najnáročnejšieho zákazníka. 

Nenašli ste, čo ste hľadali? 

Pokiaľ vás naša ponuka zaujala, no neviete akú strechu si vybrať, či kde začať, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov. Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára alebo zavolajte na infolinku.

Mohlo by vás zaujímať