Mediatel - firemný online marketing

Zbrane a ruksaky pre profesionálnych strelcov

- 5. novembra 2022
ilustrácia - web

Ako jedna z mála firiem na Slovensku ponúkame rozsiahly sortiment pre športových strelcov. Zbrane a ruksaky, ktoré sú veľmi kvalitné a vysoko hodnotené vám ponúkame práve my, GDU s. r. o. v Košiciach. Samozrejme nás viete navštíviť aj na našom e-shope, kde si viete sortiment objednať a my vám ho s radosťou doručíme až k vám domov.

Profesionálne zbrane a úplne nový inovatívny trenažér iba u nás

Neváhajte a príďte si pozrieť našu novinku. Ponúkame vám ju ako jediná firma na Slovensku. Je to inovatívny strelecký trenažér Steel Alive, ktorý má jednoduchú inštaláciu. Žiadne zbytočné náklady alebo spotrebný materiál vás neprekvapí. Dokonca obsluha a prevádzka tohto trenažéru je veľmi jednoduchá. Množstvo tréningov a hier máte v balíčku. Nielen zbrane teda viete nájsť v našom portfóliu. Radi vám trenažér bezplatne predvedenie, pokiaľ nás osobne navštívite. To isté sa týka prirodzene aj zbraní. Každú jednu zbraň vám vieme ukázať a tiež vám vysvetlíme jej všetky príslušné parametre. Ruksaky vám takisto zabezpečíme v tej najlepšej kvalite. Ponúkame sortiment ideálne pre komerčné strelnice alebo športové kluby.

zbrane

So zbraňami sa určite obráťte práve na nás

V prípade záujmu vám k zbraniam poskytneme aj doplnkový sortiment. Nielen zbrane si viete v našom portfóliu objednať alebo zakúpiť. Zabezpečujeme vám rôzne zbrane a strelivo, svietidlá a baterky, nože, optiku a krabičky na náboje. Na strelnicu vám vieme zabezpečiť aj okuliare a tiež chránič sluchu. Takisto si viete u nás zakúpiť aj obuv alebo oblečenie, ktoré je vhodné pre každého športového strelca. Neváhajte nás preto osloviť aj keď nejde striktne len o zbrane. Náš tím vám zabezpečí dokonca aj kvalitné poradenstvo. Stačí nás len včas kontaktovať. Radi s vami preberieme všetko, čo vás ohľadne športovej streľby zaujíma.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať