Mediatel - firemný online marketing

Výroba elektroniky pod záštitou kvalifikovaných pracovníkov

- 27. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

Výroba elektroniky, osadzovanie dosiek plošných spojov a viac. To sme my, naša spoločnosť TELUX spol. s. r. o., ktorá vám poskytuje v tomto odbore komplexné služby. Neváhajte sa na nás obrátiť. Náš vyškolený a profesionálny tím je pripravený vás obslúžiť a spraviť robotu pokojne aj na počkanie.

Výroba elektroniky –  kvalitne, funkčne a spoľahlivo

Naša spoločnosť sa zameriava hlavne na výrobu elektroniky a výrobu elektronických zariadení. Zaoberáme sa hlavne zákazkou výrobou. Sme orientovaní najmä na osadzovanie DPS a tiež na osadzovanie dosiek plošných spojov. Zabezpečujeme pre vás výrobu sieťotlačovej šablóny, ktorá je dôležitá na nanášanie pasty. Taktiež dodávame potrebný materiál či súčiastky. Realizujeme zákazky, ktoré sú pokojne aj len od jediného kusu. Naša výroba elektroniky je úzko spätá s oživovaním a tiež nastavovaním rôznych výrobných komponentov. Orientujeme sa hlavne aj na kompletizáciu zariadení. Spoľahnite sa na nás ešte dnes. Určite vám poskytneme výhodnú cenovú ponuku a tiež aj jedinečný prístup k vám, k našim zákazníkom. Neváhajte s nami spolupracovať, sme si istí, že to neoľutujete.

výroba elektroniky

U nás výroba elektroniky prebieha len pod dohľadom stabilného tímu

Výroba elektroniky je u nás spätá s banskými zariadeniami, železnicami, dentálnou technikou, automatizáciou, svetelnou technikou či medicínskymi kompresormi. Disponujeme totiž špičkovým technologickým vybavením, ktoré je určené pre rôzne jednotlivé procesy. Nakupujeme iba materiály, ktoré sú od overených a známych dodávateľov. Keď sa jedná u nás o výrobu elektroniky, tak dbáme na stabilný a kvalifikovaný tím pracovníkov, pri ktorých je samozrejmosťou dobrá organizácie práce či časová flexibilita. Naša spoločnosť TELUX spol. s. r. o. vám ponúka udržiavaný a tiež implementovaný systém manažérstva, ktorý je na vysokej úrovni. Jedinečný prístup k našim zákazníkom je pre nás jednoducho samozrejmosťou. Prezrite si náš výrobný program a sami sa presvedčte o našich overených kvalitách.

Mohlo by vás zaujímať