Mediatel - firemný online marketing

Vyberte si kolieska na lešenie, ktoré vás nesklamú

- 15. marca 2022
ilustrácia - web

Kolieska na lešenie sú jednou zo základných súčastí lešenia, ktorá súži na jeho jednoduché ovládanie, manipuláciu a pohyb. Nie raz sa stáva, že lešenie treba posunúť počas prác o pár centimetrov dopredu či dozadu – pokiaľ má lešenia nainštalované kvalitné kolieska na lešenie, takéto pohyby zvládnete za pár minút. V opačnom prípade by bolo potrebné lešenie celé presúvať ručne.

Ako si vybrať kolieska na lešenie?

V našej ponuke nájdete kolieska na lešenie najvyššej kvality. Špecializujeme sa na kolieska rôznych typov a s rôznym využitím. Na našej webstránke preto nájdete okrem koliesok na lešenie aj kolieska na paletové vozíky, priemyselné kolieska či transportné kolieska a mnohé iné. Kolieska na lešenie by vám pre jednoduchú manipuláciu a pohyblivosť lešenia rozhodne nemali chýbať. Navyše, ich inštalácia je veľmi jednoduchá.

Nami ponúkané kolieska na lešenie vám vydržia slúžiť dlhé roky, ich kvalitu a odolnosť vám ako špecialista na kolieska garantujeme. Kolieska sú uvedené do pohybu len vtedy, keď uvoľníte ich ochranný uzáver, ktorý ich blokuje počas prác či v momentoch, kedy je potrebné, aby bolo lešenia stabilné. Kolieska na lešenie sú tak zárukou bezpečnosti počas práce.

kolieska na lešenie

Aká je konštrukcia koliesok na lešenie?

Nami ponúkané kolieska na lešenie majú oceľovú pozinkovanú vidlicu a otočné ložisko s dvojitým guličkovým vencom. Vďaka tomu je s nimi možné vykonávať pohyb v rôznych smeroch – dopredu, dozadu či do strán, ako aj otočný pohyb o 365 stupňov.

Väčšina modelov je vybavená otočnou kladkou s totálnou brzdou. Tá slúži na zabrzdenie a zafixovanie lešenia na jednom mieste a na jeho uvedenie do stabilnej polohy. Kolieska na lešenie s brzdou sú preto maximálne odporúčaným modelom, ktorého bezpečnostné vlastnosti určite oceníte. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Pozrite si tiež našu ponuku pre dopravníkové valce.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať