Mediatel - firemný online marketing

Tepelné čerpadlá ako investícia, ktorá sa vždy vyplatí

- 7. marca 2022
ilustrácia - web

Výkonné a spoľahlivé tepelné čerpadlá od Geotherm účinne čerpajú energiu z okolia objektu (vzduch, voda, zem) a premieňajú ju na vyššiu teplotnú hladinu, ktorú je možné využiť na ohrev vody alebo vykurovanie.

Typy tepelných čerpadiel

Tepelné čerpadlá možno rozdeliť do troch základných kategórií: vzduch-voda, voda-voda, zem-voda. Rozdiel je v zdroji energie. Tepelné čerpadlá vzduch-voda ju čerpajú z okolitého vzduchu. Sú obľúbené pre svoje minimálne priestorové nároky, nízke zriaďovacie náklady a jednoduchú inštaláciu. Tepelné čerpadlá typu voda-voda získavajú energiu zo spodnej vody a ponúkajú aj možnosť pasívneho chladenia. Tepelné čerpadlá zem-voda čerpajú energiu zo zeme a sú typické najvyššou úsporou a najtichším chodom. Ak neviete, aké tepelné čerpadlo je najvhodnejšie pre vašu domácnosť či firmu, radi vám pomôžeme pri výbere. Odborný návrh vám vypracujeme zadarmo. Postaráme sa aj o profesionálnu montáž a servis.

tepelné čerpadlá

Prečo sa tepelné čerpadlá vyplatia?

Tepelné čerpadlá predstavujú návratnú investíciu a navyše majú nízku spotrebu energie. Vedeli ste, že na ne môžete dokonca získať finančný príspevok? Všetko potrebné vybavíme za vás a pripravíme aj cenovú ponuku s už vyčíslenou štátnou dotáciou. U nás nájdete špičkové nemecké tepelné čerpadlá Vaillant, ako aj prvotriedne švédske tepelné čerpadlá NIBE, ktoré patria medzi svetovú technologickú špičku. Každopádne, v Geotherm nie sme špecialisti len na tepelné čerpadlá. Do nášho portfólia spadá aj rekuperácia, podlahové kúrenie, stropné chladenie, radiátory aj rozvody pitnej vody a kanalizácie. Taktiež ak potrebujete zmäkčovač vody, klimatizáciu, solárne panely či elektrický alebo plynový kotol, u nás ste na správnej adrese. Garantujeme odborný, moderný a úsporný návrh kúrenia, chladenia aj vetrania na mieru. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať