Mediatel - firemný online marketing

Prvotriedne disky pre osobné aj nákladné vozidlá

- 15. februára 2022
Kategórie
ilustrácia - web

ALU, oceľové aj nákladné disky na vaše auto nájdete na e-shope pneupotreby.sk. Vyznačujú sa kvalitou, odolnosťou, trvácnosťou aj dlhou životnosťou. Stanú sa praktickou a estetickou súčasťou vašich kolies, bez ohľadu na to, aké pneumatiky na nich budete mať nasadené.

disky

Kvalitné a štýlové disky

Disky sú nevyhnutnosťou pre správne ovládanie automobilu a jeho pohyb v želanom smere. Aj preto venujte pozornosť ich správnemu výberu. Medzi rozhodujúce aspekty patrí výborná kvalita použitých materiálov a nemenej dôležitý je aj estetický aspekt. Majitelia áut nakupujú disky aj podľa tvaru a farby auta, ako aj podľa konkrétneho dizajnu diskov. Zapamätajte si, že disky musia spĺňať všetky parametre pre váš typ vozidla. Iba tak sa stanú štýlovým a zároveň funkčným doplnkom. Disky je potrebné prispôsobiť aj kvalitatívnym nárokom. Rozhodujúcimi parametrami je šírka a priemer disku, ET (údaj nájdete vo veľkom technickom preukaze), rozteč, ako aj počet dier na disku, pomocou ktorých sa disky upevnia na auto.

S výberom diskov vám poradíme

Na našom e-shope nájdete kvalitné a vkusné ALU disky (do tejto kategórie spadajú hliníkové, zliatinové, liate disky, elektróny, dizajnové kolesá), oceľové a plechové disky aj nákladné disky (špeciálne prispôsobené disky vyrobené z rozličných materiálov, ktoré sú určené pre pneumatiky nákladných vozidiel). Či už budete vymieňať letné pneumatiky za zimné pneumatiky alebo naopak, disky vymieňať nemusíte (samozrejme, ak nie sú poškodené do takej miery, že môžu zapríčiniť poškodenie kolesa, príp. sa podieľať na zapríčinení nehody). Ak neviete, aké disky sa hodia na vaše vozidlo, neváhajte nás kontaktovať (osobne, telefonicky, e-mailom). Radi vám pomôžeme s výberom. Naša ponuka zahŕňa aj protektory, čiže repasované pneumatiky. Celý náš sortiment nájdete na e-shope pneupotreby.sk, príp. sa zastavte v našom pneuservise Axus v Žiari nad Hronom. Tešíme sa na stretnutie.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať