Mediatel - firemný online marketing

Naše pelety z mesta Banská Bystrica sú priam ideálne na každodenné vykurovanie

- 4. februára 2022
ilustrácia - web

Pelety sú veľmi obľúbené, pokiaľ sa jedná o kvalitné vykurovanie. Pelety od Lignum s. r. o. sú vyrábané iba z čistej piliny zo smreku a bez kôry. Sú špecifické tým, že vyzerajú ako malé valčeky, ktoré majú priemer 6 mm a dĺžku približne 40 mm. Pelety sú jednoducho ideálnym vykurovacím palivom.

pelety

Aké skvelé výhody pelety obsahujú? Dočítajte sa práve teraz

Naša firma, ktorá sídli v meste Banská Bystrica vám odporúča pelety, ktoré sú vyrábané zo smrekovej piliny a bez kôry. Nesú si so sebou totiž niekoľko benefitov. Disponujú veľmi vysokou výhrevnosťou a tiež nízkou vlhkosťou. Pelety sú vyrábané prostredníctvom lisovania, pod obrovským tlakom a pri veľmi vysokej teplote. Drevené pelety z našej ponuky sú veľmi vhodné ako ekologické palivo. Veľmi podobne sú na tom aj brikety alebo napríklad aj palivové drevo. Sú takisto ekologické a vhodné na každodenné vykurovanie. Pelety, ktoré vám ponúkame obsahujú certifikát, ktorý sa nazýva ENplus A1. Kvalita peliet je tým pádom samozrejmosťou. V našej pobočke, v meste Banská Bystrica si viete pelety zakúpiť už od jedného vrecka.

Koľko vreciek peliet potrebujete? Neváhajte sa ešte dnes s nami poradiť

Kvalite peliet veľmi napomáha aj súdržnosť dreva pri ich výrobe. Pelety totiž obsahujú prirodzený obsah istého lignínu a vďaka tomu nie je vôbec potrebné pridať do peliet žiadne iné chemické spojivá. Pelety sú preto vďačným materiálom pre vykurovanie. Dokonca sú ľahko kombinovateľné aj s inými vykurovacími materiálmi. V prípade potreby vám pri výbere peliet radi poradíme. Dohodnite si stretnutie alebo čas návštevy u nás telefonicky. Radi vám vysvetlíme, ktorý vykurovací materiál potrebujete alebo koľko vreciek peliet sa vám zíde. Neváhajte a ešte dnes nás kontaktujte. Zabezpečte si ešte dnes komfortné vykurovanie aj u vás doma.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať