Mediatel - firemný online marketing

MONTTER – zasklievanie a realizácia terás, prístreškov a zimných záhrad

- 29. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Chceli by ste si dopriať oddych s dobrou knihou obklopený zeleňou? Nemusíte ísť ďaleko. Vytvorte si svoj malý raj u vás doma. So zimnými záhradami, terasami, balkónmi, či prístreškami máte relax na dosah ruky.

Nádych prírody v zimnej záhrade

Veľa ľudí túži po mieste, kde by mohli pestovať rôzne druhy rastliniek a vytvoriť si tak svoju oázu pokoja. Drevená zimná záhrada je ideálnym miestom pre takúto realizáciu. Pokiaľ sa vám však nechce starať o kvety, zimná záhrada prináša mnoho ďalších možností. Zariadiť si ju môžete ako terasu a užívať si teplo aj počas zimných dní.

Alternatívnou k drevu je hliníková zimná záhrada, ktorá pôsobí menej tradične, no hliník svojou univerzálnosťou prináša nadčasovosť. Vaša stavba bude preto vyzerať vždy moderne.

Ďalšou možnosťou ako si spríjemniť dni voľna strávených doma je stavba terasy, či prístrešku. Tá sa dá využívať najmä počas letných dní na stretnutia s kamarátmi alebo s rodinou. Pod strechou sa bezpečne schováte pred dažďom a môžete si užívať príjemné chvíle na čerstvom vzduchu. 

Vyberte si posuvný systém na mieru

Stavby tohto typu by nemali mať iba praktickú, ale aj estetickú funkciu. Pokiaľ si želáte vašu zimnú záhradu, altánok, či prístrešok zakryť, na výber máte z dvoch možností. Bezrámový posuvný systém vám prinesie do miestnosti viac svetla a zároveň ničím neprerušovaný výhľad na záhradu.

S rámovým posuvným systémom máte každé sklo orámované a prináša pekný vzhľad celému objektu. 

Praktickým doplnkom, ktorý určite ocenia vlastníci altánkov, zimných záhrad, či terás je tieniaca technika. Tá zaručí príjemnú teplotu počas celého dňa a chráni predmety pred priamym slnkom.

Kontaktuje nás

Naše služby zahŕňajú atypické stavby s rôznymi rozmermi. Vďaka odborníkom na túto problematiku bezpečne postavíme a zasklíme každý priestor. Stačí nám napísať prostredníctvom kontaktného formuláru alebo zavolať na jedno z uvedených telefónnych čísiel. S radosťou vám poradíme a pripravíme pre vás profesionálny plán.

Mohlo by vás zaujímať