Mediatel - firemný online marketing

Kvalitné destiláty s jedinečnou chuťou

- 17. marca 2022
ilustrácia - web

Na našom e-shope – najlacnejsialkohol-eshop.sk nájdete kvalitné destiláty, ktoré pochádzajú zo špičkových páleníc. Nami ponúkané destiláty sú špecifické svojou jedinečnou chuťou, ktorá pramení z bezchybných výrobných procesov, kvalitného založenia kvasu a tradičného destilovania v kotle.

Spoznajte destiláty z kvalitného ovocia

Destiláty z kvalitného ovocia spoznáte podľa vône aj podľa chuti. Dosiahnutie vysokej kvality destilátu si vyžaduje profesionálny výrobný proces a dodržanie všetkých dôležitých procesov spracovania ovocia. Počas zberu musí byť ovocie zrelé a čerstvé. Následne je dôležité skontrolovať jeho kvalitu a podrobiť ho procesu čistenia. 

Ovocné destiláty sú vyrobené výlučne z čerstvého ovocia alkoholovou fermentáciou a následnou destiláciou. Špeciálne kontrolovaný je aj proces kvasenia, ktorého dĺžka závisí od konkrétneho druhu ovocia. Mnoho krát je celý proces výroby destilátu tajomstvom výrobcu. V našej ponuke nájdete kvalitné destiláty bez obsahu farbív či aromatických látok. Samozrejmosťou sú aj ďalšie typy alkoholov, ako napríklad obľúbená vodka – ochutená či neochutená.

destiláty

Všetko, čo by ste mali o destilátoch vedieť

Kvalitné destiláty skrývajú mnohé tajomstvá. Ich pomenovanie je spravidla kombináciou názvu ovocia a prípony ica – ako napríklad hruškovica, marhuľovica či slivovica. Pozor si treba dávať na názvy typu slivka, hruška či marhuľa, ktoré sú označením liehu. Liehy sú spravidla lacnejšie, avšak nižšia je aj ich kvalita.

Kvalitné destiláty sa radia medzi tvrdý alkohol. Vyjadrením v percentách je určené množstvo alkoholu, ktorý obsahujú. Najčastejšie je to v rozmedzí 37,5 % až do 52 % či dokonca 55 % pri vybraných destilátoch. Ponúkame vám destiláty rozličných chutí s rozličným obsahom alkoholu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Pozrite si tiež našu ponuku rumu a whisky či iné typy alkoholov.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať