Mediatel - firemný online marketing

Epoxidové podlahy od profesionálov

- 9. júla 2021
ilustrácia - web

Profesionálna pokládka priemyselných podláh od Korokov je záruka kvality. Kvalitné epoxidové podlahy, pancierové betónové podlahy, potery, ale aj parkoviská a cestné komunikácie realizujeme na vysokej kvalitatívnej úrovni s odborným tímom a profesionálnou technikou.

Kompletná pokládka epoxidových podláh

Rôzne typy prevádzok vyžadujú rôznorodé podlahy. Nie každý však vie ako na to. Preto pri výbere odborníkov na epoxidové podlahy vyberajte s rozumom. U nás v Korokov máme dlhoročné skúsenosti v oblasti pokládky rôznych typov priemyselných podláh. Nielen epoxidové podlahy pokladáme podľa presne stanovených postupov s použitím profesionálnej techniky a kvalitného strojového vybavenia. Radi vám zabezpečíme aj kvalitné pancierové podlahy či zrealizujeme samonivelačné podlahy pri rekonštrukciách pôvodných betónových podkladov. Vo svojom remesle sa vyznáme a aj, preto máme za sebou už viac ako 100 000m2 realizovaných rôznych typov podláh. Pri vhodných klimatických podmienkach dokážeme realizovať až 1000 m2 pokládky denne.

epoxidové podlahy

Epoxidové podlahy do rôznych typov prevádzok

Vieme vám presne odporučiť, aký typ podlahy sa hodí práve do vašej prevádzky. Prevádzky s vyššou záťažou sa nezaobídu bez kvalitnej epoxidovej podlahy, ktorá má dlhú životnosť. Jej kvalitu ocenilo už množstvo našich spokojných klientov. Do prevádzok, ktoré majú reprezentatívny charakter vieme dať stierkové epoxidové podlahy, ktoré sú mimoriadne dekoratívne a zvyšujú charakter prevádzky. Namiešame vám ich dokonca vo vami zvolenej farbe. Zloženie epoxidových podláh sa vyznačuje vysokou odolnosťou, oteruvzdornosťou, chemickou a mechanickou odolnosťou. Okrem toho sú zdravotne nezávadné a certifikované, takže kvalita je zaručená. Podlahy realizujeme pre rôznorodé typy prevádzok vo všetkých oblastiach použitia.

Mohlo by vás zaujímať