Mediatel - firemný online marketing

Praktické žinenky do telocviční aj pre športoviská

- 8. decembra 2022
ilustrácia - web

Kvalitné žinenky od FINSO prispievajú k bezpečnosti a komfortnosti pri cvičení. Rôzne doskoky, kotúle a iné pohybové úkony budú šetrnejšie k telu. Naše žinenky totiž perfektne tlmia dopady na tvrdý povrch. Perfektne sa hodia do športových centier, telocviční, tréningových hál či fitnes centier.

Žinenky so spevnenými rohmi a putkami uľahčujúcimi prenášanie

Naše žinenky sú tvorené spájaným penovým materiálom s objemovou hmotnosťou 90 – 100 kg/m3. Ich odolný obal pozostáva z pevnej umývateľnej plachtoviny, ktorá disponuje odvzdušňovacími otvormi a zipsom. Žinenky vyrábame z kvalitných materiálov v rozmere 190×100 cm, a to vo viacerých hrúbkach (4, 6, 8 a 10 cm) aj farebných prevedeniach. Naše žinenky majú aj prenášacie pútka pre komfortnejšiu a ľahšiu manipuláciu. Spevnené rohy pomáhajú lepšie držať tvar. Zároveň prispievajú k dlhšej životnosti žinenky, keďže práve rohy zvyknú patriť medzi najrýchlejšie sa opotrebujúce časti.

žinenky

Dlhá životnosť žineniek

Žinenky sa ľahko čistia a udržiavajú. Sú jednoducho skladné a príjemné na dotyk. Vďaka kvalitným materiálom a precíznej práci vám naše žinenky budú dlho a spoľahlivo slúžiť. Veríme, že uplatnenie nájdu nielen v profesionálnych športových strediskách (kam do exteriéru  rozhodne odporúčame aj ochranné siete), ale aj v domácnostiach, kde sú športoví nadšenci. Každopádne, našu ponuku netvoria len žinenky. Sme skúsení výrobcovia technických textílií, medzi ktoré patrí rolovacia plachta, plachty na altánok, plachty na terasu či PVC plachtykrycie plachty. Vyrábame aj autoplachty na mieru. Špecifickým produktom sú termozávesy na zamedzenie úniku tepla z budov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi vám predstavíme náš plachtový, molitanový či sieťový program alebo membránovú architektúru.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať