Mediatel - firemný online marketing

Materská kašička a jej úžasné účinky

- 10. novembra 2022
ilustrácia - web

Prečo je materská kašička považovaná za obrovský včelí dar pre ľudstvo? Obsahuje viacero vitamínov, minerálov, bielkovín, tukov, aminokyselín a sacharidov. Na e-shope slovenskymed.sk nakúpite materskú kašičku, na ktorej sa podieľali včely z včelnice v Hráni.

Prečo konzumovať materskú kašičku

Nielen med, propolis či peľ, ale aj materská kašička patrí medzi cenné včelie produkty. Predstavuje sekrét vylučovaný včelami – robotnicami, ktorý plní funkciu krmiva pre včelie larvy v priebehu prvých troch dní ich života. Materská kašička je primárnym zdrojom obživy pre včeliu kráľovnú, ktorá sa stará o pokračovanie rodu, keďže kladie vajíčka. Každopádne, táto cenná surovina je mimoriadne prospešná aj pre človeka. Vyznačuje sa úžasnými antibakteriálnymi aj antibiotickými účinkami. Materská kašička je skvelá aj ako prevencia pred vírusmi a infekciami. Taktiež je preukázaný jej podporný účinok na trávenie.

materská kašička

Ešte pri čom je materská kašička nápomocná?

Trápia vás mykózy? Materská kašička pomôže. Okrem toho ustáli hladinu inzulínu aj cholesterolu krvi. Regeneruje poškodené tkaniva a upravuje činnosť štítnej žľazy. Materská kašička je považovaná aj za fontánu mladosti a krásy, keďže prispieva k zdravšej pokožke vďaka zlepšeniu hladiny kolagénu. Viaceré dámy sa presvedčili, že materská kašička zmierňuje symptómy menopauzy a postmenopauzy a napomáha pri úprave menštruačného cyklu. Samozrejme, že materská kašička je odporúčaná aj pre pánov, keďže okrem vyššie spomenutých prospešných účinkov zlepšuje mužskú plodnosť. Upozorňujeme, že materská kašička je doplnková terapia alebo liečba, nie ich náhrada! Aby ste mohli čerpať z prospešných účinkov materskej kašičky, nezabúdajte na správne užívanie. Pokyny vždy nájdete v pribalenom letáčiku alebo na obale. Na našom e-shope nakúpite kvalitné včelie produkty ako med, orechy a sušené ovocie v mede, medovinu, propolis, výživové doplnky, včeliu kozmetiku či sviečky, materskú kašičku nevynímajúc.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať