360° Virtuálna prehliadka

Buďte o krok vpred pred konkurenciou a pozvite potenciálnych zákazníkov priamo do priestorov vašej firmy. Nemusia pritom opustiť stoličku svojej kancelárie!

Odprezentujte vašu firmu štýlovo a dôveryhodne aj online. Virtuálnou prehliadkou zvýšite dôveryhodnosť firmy, hodnotu jej on-line identity a ľahšie sa odlíšite od konkurencie. Čaká na Vás dvojnásobný záujem o Vašu firmu.


Moderným nástrojom pre prezentáciu priestorov vašej spoločnosti je virtuálna prehliadka Google Street View Trusted. Je prepojená s inými službami ako Mapy Google, Street View, Google+, vďaka ktorým sú miesta zobrazené aj v rámci vyhľadávania Google a dostanú vás na tie najlepšie pozície pri vyhľadávaní.

Virtuálna prehliadka vám zabezpečí:


- dvojnásobný záujem užívateľov navštíviť vašu prevádzku či firmu, lepšiu viditeľnosť na Google mape, virtuálna prehliadka bude dostupná pri všetkých službách Google,

- momentálne najdokonalejšiu technológiu súčasnosti pre tvorbu virtuálnej prehliadky, autentické predstavenie vašej firmy – jedinečnosť, atmosféra, jednorázový poplatok bez ďalších poplatkov,

- možnosť zverejniť virtuálnu prehliadku aj na sociálnych sieťach ako Facebook,

- široké pokrytie - virtuálna prehliadka je dostupná a funkčná na všetkých moderných platformách ako je Android, iOS a Windows, tiež v mobile, tablete a samozrejme na PC.


 
 
 
 
257 000
ZÁZNAMOV NA ZLATÉSTRÁNKY.SK
 
 
1 052
WEBOVÝCH STRÁNOK V SPRÁVE
 
 
612
AKTÍVNYCH PPC KAMPANÍ
 
 
60 000
STIAHNUTÍ MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ