SPRÁVA FIREMNÝCH ÚDAJOV Z JEDNÉHO MIESTA

MEDIATEL YEXT.

Superprofil

Prostredníctvom firemného SUPERPROFILU sú informácie o Vašej firme distribuované do 20tich partnerských sietí (katalógy, aplikácie, navigácie, mapy, sociálne siete). Kontakty, otváracie hodiny, ale i fotografie aktualizujete z jedného miesta. Nemusíte editovať každý firemný zápis zvlášť, jednoducho si ich upravíte vo svojom firemnom SUPERPROFILE.

SEO

Posilňujte pozíciu vášho webu vďaka portfóliu spätných odkazov na najpoužívanejších portáloch sveta. Vďaka správne zvoleným kľúčovým slovám a textom sa vaša firma môže posunúť vo výsledkoch vyhľadávania aj o niekoľko desiatok pozícií nahor.

Sociálne siete

Aktualizujte údaje aj na vašich fanpage (stránkach na sociálnych sieťach) ako Facebook, Instagram, Snapchat, ...

Widgety

Jednoducho vytvorte widget vo vašom SUPERPROFILE. Prehľadne zoradené produkty, služby, jedálne lístky či denné menu a ďalšie ponuky zdieľajte naprieč Internetom.

Štatistiky

K štatistikám v SUPERPROFILE máte nepretržitý prístup. Sledujete návštevy, kliky, zobrazenia a vyhľadávania vašej firmy. Jednoducho si vytvoríte aj niekoľko kombinácií štatistík, ktoré sú pre vás najrelevantnejšie. Vidíte štatistiky za rôzne časové obdobia.

Viac informácií o službe MediatelYext