SPRÁVA FIREMNÝCH ÚDAJOV Z JEDNÉHO MIESTA

MEDIATEL YEXT.

Superprofil

Prostredníctvom firemného SUPERPROFILU sú informácie o Vašej firme distribuované do 20tich partnerských sietí (katalógy, aplikácie, navigácie, mapy, sociálne siete). Kontakty, otváracie hodiny, ale i fotografie aktualizujete z jedného miesta. Nemusíte editovať každý firemný zápis zvlášť, jednoducho si ich upravíte vo svojom firemnom SUPERPROFILE.

SEO

Posilňujte pozíciu vášho webu vďaka portfóliu spätných odkazov na najpoužívanejších portáloch sveta. Vďaka správne zvoleným kľúčovým slovám a textom sa vaša firma môže posunúť vo výsledkoch vyhľadávania aj o niekoľko desiatok pozícií nahor.

Sociálne siete

Spravujte sociálne siete z jedného miesta, plánujte a vytvárajte príspevky na Facebooku, LinkendIn-e, Google + alebo Foursquare. Vytvorte akčnú ponuku, alebo informujte o novinke vašich klientov v SUPERPROFILE a publikujte do všetkých sociálnych sietí naraz.

Widgety

Jednoducho vytvoríte widget vo vašom SUPERPROFILE. Prehľadne zoradené produkty, služby, udalosti, jedálne lístky či denné menu a ďalšie ponuky zdieľate naprieč internetom. Naplánujte v kalendári akcie vopred a ostatné nechajte na váš
SUPERPROFIL.

Štatistiky

K štatistikám v SUPERPROFILE máte nepretržitý prístup. Sledujete návštevy, kliky, zobrazenia a vyhľadávania vašej firmy. Jednoducho si vytvoríte aj niekoľko kombinácií štatistík, ktoré sú pre vás najrelevantnejšie. Vidíte štatistiky za rôzne časové obdobia.

Recenzie

Sledujte recenzie vašich zákazníkov alebo fanúšikov vo vašom SUPERPROFILE. O vytvorených recenziách v katalógoch, sociálnych sieťach a ďalších portáloch
ste informovaný e-mailom. Udržiavajte komunikáciu s vašimi klientmi aktívnu.

Viac informácií o službe MediatelYext