REPREZENTATÍVNE WEBY NA MIERU

WEBY & E-SHOPY.

RESPONZÍVNE WEBOVÉ STRÁNKY

Ak potrebujete moderný a efektívny web, ktorý vám bude zarábať peniaze, ste na správnom mieste. U nás si nekupujete iba webový priestor či prepracovaný design. Vytvoríme vám webovú stránku, na ktorú sa bude vaša cieľová skupina rada vracať, pretože tam jednoducho nájde informácie, obsah, či produkty, ktoré hľadá.

Spoľahlivý redakčný systém

Vieme, že váš biznis bude rásť. Rátame s tým, a preto staviame weby, ktoré budú rásť spolu s vašou firmou. Sekcie ako klientská zóna, rezervačný kalendár, blog či dokonca e-shop vám môžeme kedykoľvek v budúcnosti vytvoriť bez nutnosti obrovských investícií do nového redakčného systému

UX dizajn, ktorý si zamilujete

Rukami a Photoshopmi našich grafikov prešli desiatky webov, prejde nimi aj váš. Grafický návrh nie je len pekný obrázok. Sú za ním praxou overené UX štandardy, funkčné teórie psychológie farieb a znalosť typografie. Vaša firma získa reprezentatívny web, ktorý bude lahodiť očiam návštevníkov aj vašim stanoveným cieľom.

Tvoríme obsah pre ľudí aj pre vyhľadávače

Aj dnes ešte stále platí "content is a king". Relevantný obsah zákazníka na web nielen privedie, ale aj udrží jeho pozornosť a motivuje objednať si od vás tovar či službu. Stačí, ak poskytnete našim copywriterom a grafikom aspoň základné informácie a podklady a o pár dní budete sami prekvapení, aká je vaša firma úžasná.

Testovanie a publikácia webu

Predtým ako nový web vytrie zrak vašej konkurencii, prebehe dôkladné interné testovanie. Web odobrí webový analytik, UX dizajnér, grafik, WEB developer, SEO špecialista a copywriter a nakoniec ho dostane na kontrolu ten najdôležitejší a najpovolanejší človek - vy. Pri publikácii je dôležité nestratiť vybudované pozície vo vyhľadávaní. Aj o to sa postaráme.

Pravidelný mesačný servis a správa webu

Web je živý organizmus, o ktorý sa treba neustále starať a zveľaďovať ho. Pravidelne vykonávame bezpečnostné a technické aktualizácie systému, implementujeme najnovšie SEO štandardy a analyzujeme správanie používateľov na webe. Aj po vyrobení webu ostávame s vami v kontakte a sme kedykoľvek pripravení pomôcť vám s aktualizáciou obsahu.

Ako vyrábame webové stránky?

1Spoznáme Vaše potreby

Samotnej výrobe webovej stránky predchádza dôkladná analýza potrieb klienta a následná analýza kľúčových slov. Výstupom je návrh štruktúry samotného webu, ktorý bude prehľadný a zameraný na výkon. Vieme, že jedine správne navrhnutý web pomôže rásť vášmu biznisu.

0-5 dní od podpisu zmluvy

2Prevedieme vás prípravou podkladov

Aby bol web zaujímavý pre návštevníkov aj prehliadače, potrebujeme vytvoriť atraktívny obsah. K tomu je však nevyhnutná vaša súčinnosť. Špecialisti na obsahový marketing si od vás vyžiadajú nevyhnutne potrebné materiály, aby vás príprava podkladov zbytočne neobrala o váš drahocenný času.

3-7 dní od podpisu zmluvy

3Vytvoríme grafický návrh webovej stránky

Naši WEB developeri v kooperácii s grafikmi vytvoria grafický návrh webovej stránky. Aby ste si vedeli predstaviť, ako bude web vyzerať vo finále, nakódujeme úvodnú stránku, ktorú môžete pripomienkovať.

7-14 dní od podpisu zmluvy

4Zapracujeme vaše pripomienky

Aj keď v drvivej väčšine prípadov sú klienti s grafickým návrhom spokojní, potrebujeme počuť vašu spätnú väzbu. Vaše pripomienky si spoločne prejdeme a web upravíme tak, aby vyhovoval vám, ale aj UX a SEO štandardom.

14-21 dní od podpisu zmluvy

5Dokončíme webovú stránku

WEB developeri sa teraz môžu vrhnúť na samotné dokončenie webu. Pod drobnohľadom klienta vyšperkujeme web do jeho finálnej podoby, ktorú nakoniec vypublikujeme na finálnu doménu.

21-35 dní od podpisu zmluvy

6Začína sa starostlivosť o webovú stránku

Vypublikovaním webovej stránky sa naša práca nekončí, práve naopak. Web je potrebné pravidelne aktualizovať a prispôsobovať požiadavkám doby. Radi vám pomôžeme aj so správou obsahu, rozširovaním webu a akýmikoľvek úpravami. Na svojho WEB editora sa môžete vždy spoľahnúť.

35 dní a viac od podpisu zmluvy