Mediatel - firemný online marketing

Atraktívny, rýchly, efektívny, bezpečný a funkčný web?
Jednoducho 5 Star Web!

Vy sa postarajte sa o váš biznis, my sa postaráme o váš web. Ponúkame vám kompletný návrh, tvorbu a testovanie vášho nového úspešného webu, ktorému zaistíme kompletný servis a správu. Zistite viac.
web
ikona web
5 Star Web

Všetko, čo potrebujete pre úspešný online biznis

5 Star Web

Ste online ale stále nemáte webovú stránku? Pomôžeme vám to zmeniť!

Vytvoríme pre vás rýchly, funkčný a dizajnovo atraktívny web, ktorý okamžite zaujme vašich zákazníkov. Postaráme sa o kompletný proces výroby – všetko od vytvorenia webu, cez výber hostingu a domény až po aktualizácie v ďalších fázach spolupráce.

Webové stránky vytvoríme podľa potreby pre začínajúce podniky, drobných živnostníkov, väčšie spoločnosti ale aj nadnárodné firmy z rôznych oblastí. Okrem moderného dizajnu, prehľadného menu sú naše weby vybavené SSL certifikátom, ochranou Firewall a možnosťou pridania rôznych funkcionalít. Súčasťou našich služieb sú aj obrázky a texty od profesionálnych grafikov a copywriterov.

Webové stránky

5 Star Weby

Ako vznikajú webové stránky?

Moderné webové stránky sú výsledkom zložitého procesu, ktorý zahŕňa niekoľko krokov. Od plánovania až po konečnú publikáciu - každý krok má svoju dôležitú úlohu pri vytváraní atraktívneho a funkčného 5 Star Webu. Postup je teda nasledovný:

Krok 1 - Plán

Ikona - Plán
V prvom kroku si prejdeme vaše požiadavky, definujeme vaše predstavy a nájdete optimálne riešenie pre oblasť vášho biznisu.

Krok 2 - Vzhľad

Ikona - Webové stránky
Na základe vašich predstáv vytvoríme alebo vyberieme dizajn vášho webu. Dôležitá je nie len estetika, ale tiež funkčnosť v súlade s používateľskou skúsenosťou.

Krok 3 - Úprava

Webové stránky - 5
Spájame obsah s dizajnom a vytvárame verzie pre všetky zariadenia. V tejto fáze sa formuje finálna verzia vašej novej webovej stránky.

Krok 4 - Test

Ikona Test
Následne kontrolujeme, či web funguje podľa štandardov a či všetky prvky hotového webu fungujú presne tak, ako majú.

Krok 5 - Priijatie

Ikona Prijatie
Po úspešnom testovaní je váš web hotový a pripravený na vaše schválenie. Radi zapracujeme všetky vaše pripomienky a návrhy.

Krok 6 - Publikácia

Ikona Publikácia
Hotovo! Váš nový web je funkčný a pripravený prezentovať vašu ponuku a získavať nových zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
ilustrácia - web

5 pilierov úspechu

5 pilierov 5 Star Webu

Prispôsobiteľnosť

Prispôsobiteľnosť

Internet používame za rôznych okolností a na rôznych zariadeniach. To je dôvod, prečo naše moderné 5 Star Weby vyzerajú rovnako dobre na stolných počítačoch, notebookoch, tabletoch aj smartfónoch.
Webové stránky - 6

Komplexnosť

Zabezpečíme pre vás kompletný servis, správu a potrebnú údržbu 5 Star Webu. Postaráme sa o administratívne záležitosti, kúpu domény aj hostingu. S nami si nemusíte pamätať na platby či predlžovanie zmlúv. To sú povinnosti, ktoré zaraďujeme do nášho kalendára.
Bezpečnosť

Bezpečnosť

Používame pokročilý ochranný balík, ktorý spoľahlivo ochráni váš 5 Star Web pred útokmi hackerov, rôznymi vírusmi a škodlivým softvérom. Ochrana Firewall a SSL certifikát sú zárukou bezpečnosti a dôvernosti vašich údajov.
Webové stránky - 7

Starostlivosť

Po vytvorení 5 Star Webu nenecháme žiadneho z našich klientov napospas. Vždy sa môžete spoľahnúť na podporu špecializovaného správcu účtu, ktorý vykoná všetky zmeny a aktualizácie, ktoré potrebujete.
Webové stránky - 8

Budúcnosť

Moderný 5 Star Web je dizajnovo atraktívny a ľahko sa používa. Toto sú webové stránky, ktoré poskytujeme našim klientom. Berieme do úvahy aktuálne trendy aj očakávania našich zákazníkov. Chceme, aby váš 5 Star Web generoval návštevnosť a prinášal zisky.

Pohodlie, čas a profesionálna podpora!

Čo dostanete?

Na základe vašich požiadaviek vám vytvoríme kompletný 5 Star Web a postaráme sa o jeho správne fungovanie. Vy sa zatiaľ môžete naplno venovať rozvoju vášho biznisu.

V každej fáze našej spolupráce je vám k dispozícií špecializovaný profesionál. Taktiež vám vždy rád a ochotne poradí, ako prevádzkovať a propagovať váš nový 5 Star Web online.

Ak potrebujete čokoľvek zmeniť alebo upraviť, radi vám v tom pomôžeme. Jednoducho kontaktujte vášho mediálneho konzultanta, povedzte mu o vašich predstavách a my sa postaráme o zvyšok.

Pohodlie, čas a profesionálna podpora!
Webové stránky - 11

Kontaktujte nás!

Máte otázky?

Požiadajte o ponuku našich online marketingových produktov ešte dnes. Vyplňte vaše kontaktné údaje a my vás budeme čo najskôr kontaktovať. Zodpovieme všetky vaše otázky a vypracujeme vám bezplatnú cenovú ponuku na mieru.

Vyplňte formulár

Vypracujeme Vám bezplatnú ponuku!
dekorácia - otázniky
Webové stránky - 12

Často kladené otázky - FAQ

1. Ako dlho vám trvá vyrobiť webové stránky?

Webové stránky vám vyrobíme v priemere za 4 až 6 týždňov od konzultácie a dodania kompletných podkladov. Je preto veľmi dôležité spolupracovať a vyjadriť vaše predstavy a požiadavky.

2. Je možné hotový web dodatočne upravovať a aktualizovať?

Áno, v cene máte kompletnú správu webových stránok, ktorá zahŕňa aj úpravy a zmenu fotografií, obsahu či aktualizácie redakčného systému, v ktorom je web vyrobený.

3. Je potrebné mať vlastný hosting a doménu?

Nie, hosting aj doménu vám zabezpečíme v rámci výroby a správy webových stránok. V prípade, ak už máte vlastnú doménu, môžeme vám nový návrh webových stránok publikovať na vašej doméne.

4. Čo sa stane s webovou stránkou po ukončení zmluvy?

Webové stránky, ktoré sme pre vás vytvorili, vám po ukončení zmluvy odovzdáme do vášho vlastníctva. Stratíte však možnosť pravidelných aktualizácií, úprav a celkovej správy webových stránok od skúsených profesionálov.

5. Čo ak nie sú k výrobe webových stránok žiadne podklady?

Nevadí! O grafiku aj textový obsah sa postarajú naši skúsení grafici a copywriteri. Nielen, že vám pripravíme atraktívny vizuál s profesionálnymi zábermi alebo grafikou, ale taktiež sa postaráme o profesionálne texty, ktoré predávajú.