AKTÍVNA INTERAKCIA SO ZÁKAZNÍKMI

SOCIÁLNE SIETE.

Facebook

Sociálne siete a predovšetkým Facebook sú ideálnym miestom, ako byť bližšie k svojim zákazníkom a porozumieť im. Ak so svojim firemným profilom navyše narábate správne, vaša fanúšikovská základňa a tým aj biznis sa bude ďalej rozširovať. Ak ešte nemáte založený firemný profil na Facebooku, spravíme to za vás. Navyše vďaka našej správe profilu môžete nielen šíriť dobré meno svojej spoločnosti a komunikovať jej prednosti, ale tiež predávať produkty, či poskytovať zákaznícky servis.

Aktualizovaný timeline

Pre úspech stránky na Facebooku je dôležité vykonávať aktivitu – reagovať na komentáre, pridávať nové príspevky, obrázky, videá a nútiť používateľov Facebooku k interakcii, a to dlhodobo, intenzívne a pravidelne. Timeline vašej
Facebookovej FanPage udržiavame permanentne aktívny, vaši fanúšikovia vedia o každej vašej novinke.

Počet fanúšikov rastie

Základom marketingu na sociálnych sieťach je publikum, teda ľudia, ktorí budú dobrovoľne sledovať vaše pôsobenie. Vytváraním pravidelného a relevantného obsahu na sociálnych sieťach a propagáciou stránky zvyšujeme počet vašich reálnych fanúšikov.

Udržiavame kontakt

Byť v pravidelnom kontakte so zákazníkmi je základným atribútom akéhokoľvek úspechu. Počet užívateľov na Facebooku neustále narastá, a tak
je potrebné s fanúšikmi udržiavať kontakt tým správnym spôsobom. O požiadavkách vašich fanúšikov vás neustále informujeme, udržiavame komunikáciu s vašim klientom aktívnu.

Dizajn na mieru

Pre obchodníka a podnikateľa je nesmierne dôležité byť tam, kde sú aj jeho klienti. Ak chcete vlastné podnikanie propagovať profesionálne, obráťte sa na nás. Na sociálnej sieti Facebook Vám vytvoríme kompletný profil vašej spoločnosti, produktové záložky a štartovacie fotogalérie.

Štartovacia kampaň na náš účet

Pri spustení vašej FanPage investujeme do promo kampane s cieľom oboznámenia viacerých potenciálnych zákazníkov s vašou značkou. Pomocou Facebooku vieme nastavovať pokročilé cielenia a osloviť správne osoby, v správnom čase a na správnom mieste. Získajte kvalitných návštevníkov, ktorí sa stanú nakupujúcimi zákazníkmi.

Pravidelné štatistiky

Základ výkonnosti je meranie dosiahnutých výsledkov. Pravidelným sledovaním štatistík a ich následným vyhodnocovaním sledujeme publikum a prispôsobujte mu komunikačnú stratégiu. Pravidelne Vás informuje o zmenách a progrese na vašom firemnom profile.