DOSTAŇTE SVOJ WEB NA VYŠŠIE POZÍCIE VO VYHĽADÁVAČI GOOGLE

SEO OPTIMALIZÁCIA.

SEO OPTIMALIZÁCIA

Máte web a nie ste spokojný s jeho pozíciou vo vyhľadávačoch? Súborom rôznych činností sa postaráme o to, aby vás Google videl na zvolené kľúčové slová. SEO optimalizácia je dlhodobý, no najúčinnejší spôsob, ako dostať návštevníkov na vašu stránku.

Analýza kľúčových slov

Pred tým, ako začneme so samotnou optimalizáciou, spravíme analýzu kľúčových slov. Tá nám povie, ktoré slová sú najvhodnejšie pre optimalizáciu vášho webu a na jej základe vytvoríme ďalšiu stratégiu SEO optimalizácie.

On-page optimalizácia

Pozrieme sa do vášho webu a nastavíme on-page faktory ako sú nadpisy, titulky, popisy, ktoré budú obsahovať zvolené kľúčové slovo. Zároveň spravíme analýzu technického stavu vášho webu a ponúkneme riešenia na jeho zlepšenie.

Tvorba textu

Obsah je kráľ a preto aj azda najdôležitejší SEO faktor. My vám ho spravíme a napíšeme pre vás originálne texty obsahujúce dôležité kľúčové slová.

Linkbuilding – spätné odkazy

Tomuto sa hovorí off-page optimalizácia a patrí medzi základné SEO techniky. Budovanie spätných odkazov prebieha mimo váš web a to tak, že na váš web odkazujú cez zvolené kľúčové slová linky z iných webov.

Analýza technického stavu webu

Správne optimalizovaný web by mal byť bez technických errorov. My vám ich povieme a spoločne budeme pracovať na ich odstránení.