EFEKTÍVNA REKLAMA NA GOOGLI

PPC REKLAMA.

PPC reklama

Chcete dostať svoj web na prvé pozície v Googli a posunúť svoj biznis dopredu? Pomocou PPC reklamy získate potencionálnych zákazníkov takmer okamžite. Pod skratkou PPC sa skrýva anglické slovné spojenie "pay per click." Platíte teda len vtedy, ak si niekto na vašu reklamu klikne, nie za jej zobrazenie. Najčastejšie sa tento druh reklamnej kampane využíva vo vyhľadávači Google a jej cielenie prebieha na základe zvolených kľúčových slov a fráz v nástroji AdWords. Sme Premier Google Partner.

Výhody PPC reklamy

Okrem toho, že platíte len za reálnu návštevu vášho webu, najväčšou výhodou PPC kampaní je ich presné zacielenie. Spravíme analýzu kľúčových slov a postaráme o to, aby sa reklama dostala práve k tým užívateľom internetu, ktorí hľadajú služby a produkty z vašej ponuky.

Kde sa PPC reklama zobrazuje

AdWords reklama sa nemusí týkať len vyhľadávača Google. Vašich klientov vieme osloviť aj banerovými reklamami na partnerských weboch, videoreklamou na YouTube alebo aj reklamou v poštovej schránke Gmail.

Ako postupujeme

Preberieme s vami všetko potrebné, aby sme čo najlepšie pochopili váš produkt a ciele. Navrhneme kľúčové slová a po ich odsúhlasení vami sa pustíme do nastavenia AdWords kampane. Kampane po spustení kontrolujeme, analyzujeme a optimalizujeme, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok za čo najlepšiu cenu za klik.

O všetkom budete vedieť

O tom, ako sa čerpali financie vás budeme pravidelne informovať. Každý mesiac dostanete report s výsledkami kampaní za mesiac predchádzajúci. Uvidíte, aké kľúčové slová a frázy boli najvýkonnejšie, ktoré menej, koľko stáli jednotlivé slová a aké výsledky sme reklamou dosiahli.

Pravidelný mesačný servis a správa webu

Web je živý organizmus, o ktorý sa treba neustále starať a zveľaďovať ho. Pravidelne vykonávame bezpečnostné a technické aktualizácie systému, implementujeme najnovšie SEO štandardy a analyzujeme správanie používateľov na webe. Aj po vyrobení webu ostávame s vami v kontakte a sme kedykoľvek pripravení pomôcť vám s aktualizáciou obsahu.
 • Zdenko Ducký
  S Mediatelom spolupracujeme už dlhšiu dobu. Profesionálny prístup, rýchla odozva, jednoducho všetko ako má byť.
 • Dušan Asztalos
  Som spokojný so službou, ktorú som za svoje peniaze očakával. Návštevnosť našej web stránky grun-power.sk sa vyšplhala na očakávané miesta, čo sme cítili aj v objednávkach.
  Dušan Asztalos
  GRUNPOWERTECH s.r.o.
 • Igor Flimel
  Veľmi som spokojný s prístupom p. Kalmárovej a snahu vylepšovať veci tak, aby bol klient spokojný. Napriek chybičkám, ktoré spolupráca prináša, by som firmu Mediatel doporučil aj ďalším klientom.
  Igor Flimel
  monelli, s.r.o.
 • Viliam Petalík
  Pred firmou Mediatel sme mali kampaň v inej agentúre, ale ani zďaleka sme nedosahovali také výsledky ako s firmou Mediatel. Musím vyzdvihnúť ich starostlivosť a pravidelné kontaktovanie ohľadom noviniek ale aj servis. Takže v skratke, sme maximálne spokojní, a keď to takto pôjde aj ďalej, vidím to na veľmi dlhú spoluprácu. Odkedy sa nám stará o reklamu firma Mediatel, máme viac zákaziek a dopytov. V mene firmy MEZ Elektromotory, s.r.o. odporúčam v firmu Mediatel v každom prípade.
  Viliam Petalík
  MEZ Elektromotory,s.r.o