MEDZINÁRODNÝ FIREMNÝ PROFIL URČENÝ PRE EXPORTNÉ A IMPORTNÉ FIRMY

OSLOVTE ZÁKAZNÍKOV
V ZAHRANIČÍ
.

Získate profil v medzinárodných online katalógoch s dlhoročnou tradíciou (na Online už od roku 1995).

Jedná sa o B2B katalógy EuroPages a WLW, ktoré zaznamenávajú mesačnú návštevnosť okolo 4,1 milióna nakupujúcich a predávajúcich mesačne v sektore B2B. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti B2B máme komplexné vedomosti z tohto odvetvia - okamžite sme na rovnakej vlnovej dĺžke!
B2B_ikona-1
Vďaka Medzinárodnému Firemnému profilu v B2B katalógoch EuroPages a WLW oslovíte potenciálnych zákazníkov v zahraničí. Katalógy sú lokalizované do 26 jazykov a optimalizované pre vyhľadávače v jednotlivých krajinách (Google.cz, Google.co.uk, Google.de, Google.fr, Google.it, ..., Bing, Yandex, ...)
B2B_ikona-2
Profil je dostupný v 15-tich / 6-tich jazykoch sveta na viac ako 29 portáloch. Vaša spoločnosť, vaše produkty alebo služby budú dohľadatelné kupujúcimi aj keď hľadajú na Internete vo svojom materinskom jazyku vo svojom lokálnom vyhľadávači. Portály zaznamenávajú návštevnosť 4,1 mil. užívateľov mesačne.
B2B_ikona-3
Všetko je sledované a výkon Vášho profilu v rámci služby je meraný - Získate štatistiky návštevnosti svojho profilu (počty návštev, kliknutí, zobrazenia tel. čísla, klikov na web, atď.) a to najdôležitejšie aj dopyty po vašich tovaroch a službách.

MÁTE ZÁUJEM O MEDZINÁRODNÝ
FIREMNÝ PROFIL?