DIGITÁLNY MARKETING.


Už nemusíte nikam inam chodiť - u nás máte kompletnú marketingovú stratégiu pod jednou strechou. Sme online, no ako jedna z mála marketingových agentúr nezabúdame ani na printovú reklamu prostredníctvom nášho katalógu Zlaté stránky. Základom internetového sveta je moderný, funkčný, responzívny a najmä user friendly web. Presne taký pre vás spravíme. Potrebujete zvýšiť predaj produktov? Pripravíme vám efektívnu PPC Google kampaň. Nie ste spokojný s pozíciou webu na Googli? Vďaka SEO optimalizácii ho posunieme vyššie. Vieme, ako na sociálne siete, vytvoríme vám logo i celú firemnú identitu. Sme jediní na Slovensku, kto ponúka SuperProfil MediatelYext.

WEB STRÁNKY

Ak potrebujete moderný a efektívny web, ktorý vám bude zarábať peniaze, ste na správnom mieste. U nás si nekupujete iba webový priestor či prepracovaný design. Vytvoríme vám webovú stránku, na ktorú sa bude vaša cieľová skupina rada vracať, pretože tam jednoducho nájde informácie, obsah, či produkty, ktoré hľadá.Máte už responzívnu web stránku v modernom dizajne?

SEO OPTIMALIZÁCIA

Máte web a nie ste spokojný s jeho pozíciou vo vyhľadávačoch? Súborom rôznych činností sa postaráme o to, aby vás Google videl na zvolené kľúčové slová. SEO optimalizácia je dlhodobý, no najúčinnejší spôsob, ako dostať návštevníkov na vašu stránku.Máte vybudované dobré pozície v organickom vyhľadávaní?

PPC REKLAMA

Chcete dostať svoj web na prvé pozície v Googli a posunúť svoj biznis dopredu? Pomocou PPC reklamy získate potencionálnych zákazníkov takmer okamžite. Pod skratkou PPC sa skrýva anglické slovné spojenie "pay per click." Platíte teda len vtedy, ak si niekto na vašu reklamu klikne, nie za jej zobrazenie. Najčastejšie sa tento druh reklamnej kampane využíva vo vyhľadávači Google a jej cielenie prebieha na základe zvolených kľúčových slov a fráz v nástroji AdWords. Sme Premier Google Partner.Oslovujete svojich zákazníkov cez PPC kampane?

TVORBA OBSAHU

Obsah webu je stále najdôležitejší faktor nielen z hľadiska SEO optimalizácie. Kvalitný obsah vám zabezpečí vyššie pozície v rankingu Google a tým pádom aj návštevnosť a čítanosť. Dnes už klasický text nemusí stačiť. Preto otextujeme váš web originálnymi článkami, napíšeme pútavé blogy a cez externých partnerov nafotíme produktové fotografie a 3D prehliadky.Máte plnohodnotný obsah na webe?

SOCIÁLNE SIETE

Sociálne siete a predovšetkým Facebook sú ideálnym miestom, ako byť bližšie k svojim zákazníkom a porozumieť im. Ak so svojim firemným profilom navyše narábate správne, vaša fanúšikovská základňa a tým aj biznis sa bude ďalej rozširovať. Ak ešte nemáte založený firemný profil na Facebooku, spravíme to za vás. Navyše vďaka našej správe profilu môžete nielen šíriť dobré meno svojej spoločnosti a komunikovať jej prednosti, ale tiež predávať produkty, či poskytovať zákaznícky servis.Je Vaša firma aktívna na sociálnych sieťach?