DIGITÁLNY MARKETING.


Už nemusíte nikam inam chodiť - u nás máte kompletnú marketingovú stratégiu pod jednou strechou. Sme online marketingová agentúra. Základom internetového sveta je moderný, funkčný, responzívny a najmä user friendly web. Presne taký pre vás spravíme. Potrebujete zvýšiť predaj produktov? Pripravíme vám efektívnu PPC Google kampaň. Nie ste spokojný s pozíciou webu na Googli? Vďaka SEO optimalizácii ho posunieme vyššie. Vytvoríme vám logo aj celú firemnú identitu. Sme jediní na Slovensku, kto ponúka SuperProfil MediatelYext.

WEB STRÁNKY

Ak potrebujete moderný a efektívny web, ktorý vám bude zarábať peniaze, ste na správnom mieste. U nás si nekupujete iba webový priestor či prepracovaný design. Vytvoríme vám webovú stránku, na ktorú sa bude vaša cieľová skupina rada vracať, pretože tam jednoducho nájde informácie, obsah, či produkty, ktoré hľadá.Máte už responzívnu web stránku v modernom dizajne?

SEO OPTIMALIZÁCIA

Máte web a nie ste spokojný s jeho pozíciou vo vyhľadávačoch? Súborom rôznych činností sa postaráme o to, aby vás Google videl na zvolené kľúčové slová. SEO optimalizácia je dlhodobý, no najúčinnejší spôsob, ako dostať návštevníkov na vašu stránku.Máte vybudované dobré pozície v organickom vyhľadávaní?

PPC REKLAMA

Chcete dostať svoj web na prvé pozície v Googli a posunúť svoj biznis dopredu? Pomocou PPC reklamy získate potencionálnych zákazníkov takmer okamžite. Pod skratkou PPC sa skrýva anglické slovné spojenie "pay per click." Platíte teda len vtedy, ak si niekto na vašu reklamu klikne, nie za jej zobrazenie. Najčastejšie sa tento druh reklamnej kampane využíva vo vyhľadávači Google a jej cielenie prebieha na základe zvolených kľúčových slov a fráz v nástroji AdWords. Sme Premier Google Partner.Oslovujete svojich zákazníkov cez PPC kampane?

TVORBA OBSAHU

Obsah webu je stále najdôležitejší faktor nielen z hľadiska SEO optimalizácie. Kvalitný obsah vám zabezpečí vyššie pozície v rankingu Google a tým pádom aj návštevnosť a čítanosť. Dnes už klasický text nemusí stačiť. Preto otextujeme váš web originálnymi článkami, napíšeme pútavé blogy a cez externých partnerov nafotíme produktové fotografie a 3D prehliadky.Máte plnohodnotný obsah na webe?