Sme tu pre vás viac ako 20 rokov

 
Všetko sa to začalo ešte v roku 1994 naším telefónnym zoznamom Zlaté stránky, ktorý bol vtedy súčasťou azda každej domácnosti. S postupnou digitalizáciou sveta sa Mediatel stal súčasťou poprednej medzinárodnej digitálnej a mediálnej skupiny FCR Media pôsobiacej v 12 krajinách a pole našej pôsobnosti sme preniesli najmä na internet. Naše služby v oblasti online marketingu a printovej reklamy využilo desaťtisíce klientov, z ktorých väčšina s nami ostáva dlhodobo.

Čo pre vás vieme urobiť?

Ponúkame komplexné marketingové služby. Dostaneme vás do sveta internetu - Googlu, Facebooku, jednoducho všade tam, kde sú vaši potencionálni zákazníci, popri tom ale nezabúdame ani na printovú reklamu, ktorá stále žije. Spravíme pre vás nový web, postaráme sa o SEO optimalizáciu, zviditeľníme váš biznis pomocou PPC reklamy cez Google AdWords a Facebook Ads, založíme vám a postaráme sa o vašu Facebook Fanpage. Sme Premier Google Partner, natočíme pre vás video spot alebo virtuálnu prehliadku vašich obchodných priestorov. Ako jediný na Slovensku ponúkame SuperProfil MediatelYext, kde z jedného miesta spravujte všetky dáta o vašej firme. S nami jednoducho získavate všetky marketingové služby v jednom. Kontaktujte nás a ušijeme vám marketingový balík na mieru.
.
 

DIGITÁLNY MARKETING

 

ONLINE

online katalóg zlatestranky.sk
výroba webových stránok na mieru
SEO optimalizácia
PPC kampane vo vyhľadávačoch
a iné
 

SOCIÁLNE SIETE

Facebook
GOOGLE+
Instagram
a iné
 

TLAČ

tlačený katalóg Zlaté stránky

 

MOBILNÉ APLIKÁCIE

Zlaté stránky
Kde jesť a piť
Nočné stránky
Chcem Taxi
Zdravotnícky sprievodca
 
 
 

O VAŠE KAMPANE SA STARAJÚ CERTIFIKOVANÍ ŠPECIALISTI

 
 
 
 
 
 
 

Pod záštitou FCR Media

Spoločnosť Mediatel má za sebou viac ako 20 rokov skúseností. Vlastníme najväčší internetový a tlačený katalóg ZlateStranky.sk s viac ako 280-tis. informáciami o relevantných firmách na Slovensku. Sme súčasťou poprednej digitálnej a mediálnej skupiny FCR Media, pôsobiacej v 12 krajinách. 15 500 klientov v našej starostlivosti je dôkazom spokojnosti s našou prácou. Z toho väčšina je s nami viac ako 4 roky.