Mediálny konzultant - online marketing - call centrum Prešov MEDIATEL spol. s r. o.

Miesto práce: Prešov

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: 03.08.2020

Mzdové podmienky (brutto): 730 - 2 000 EUR/mesiac

Mesačná mzda pozostáva z fixnej a variabilnej zložky. Vážime si našich zamestnancov a ich snahu a prínos našej spoločnosti radi oceníme vyššou vstupnou hrubou mzdou na základe skúseností a znalostí uchádzača. Výška finálnej mesačnej odmeny záleží na vás! Priemerná výška provízií je od 550€, pričom horná hranica provízií nie je limitovaná.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívna telefonická komunikácia

predaj online produktov pre podnikateľské subjekty (B2B)

spolupráca pri zavádzaní nových produktov cez feedback od zákazníkov

denné reporty výkonov a činností

Zamestnanecké výhody, benefity

voľné víkendy, sviatky a dni pracovného pokoja

Happy birthDAY - 1 deň extra platené narodeninové voľno len pre teba

súťaže o finančné i vecné odmeny

príjemné pracovné prostredie a kolektív

motivačné finančné ohodnotenie

teambuildingové aktivity (vianočný večierok, letný guláš...)

Požiadavky na zamestnanca

Stredoškolské vzdelanie s maturitou

Programy Microsoft Office - základy

obchodné zručnosti podmienkou

argumentačné, komunikačné zručnosti

zvládanie stresových situácií a efektívny time management

príjemný telefonický prejav