Firemný SUPERPROFIL

Sledujte štatistiky svojich firemných záznamov naprieč internetom a na sociálnych sieťach. Aktualizujte dáta na webe, Facebooku a v rámci celého online-u.

Spravujte jeden firemný SuperProfil plný aktuálnych kontaktných údajov, dôležitých informácií o Vašej firme, produktoch a službách z jedného miesta.

Služba MediatelYext Vám umožňuje spravovať jeden firemný SuperProfil plný aktuálnych kontaktných údajov, dôležitých informácií o Vašej firme, produktoch, službách. Tieto informácie sa automaticky rozdistribuujú do partnerských sietí. S MediatelYext máte pod kontrolou Vašu prítomnosť na sociálnych sieťach, vkladanie príspevkov a ďalšie dôležité služby.

Do platformy MediatelYext si je možné pripojiť Vaše firemné stránky na sociálnych sieťach (Facebook, Foursquare, Google+) a jednoducho tak spravovať a sledovať komunikáciu z jedného miesta. Služba ponúka ďalšie vychytávky ako webové widgety, rovnako ako pokročilý analytický nástroj, ktorý umožňuje sledovať štatistiky firemných záznamov naprieč internetom a na sociálnych sieťach.


 
 
 
 
257 000
ZÁZNAMOV NA ZLATÉSTRÁNKY.SK
 
 
1 052
WEBOVÝCH STRÁNOK V SPRÁVE
 
 
612
AKTÍVNYCH PPC KAMPANÍ
 
 
60 000
STIAHNUTÍ MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ