Mediatel.sk ZlateStranky.sk Ekonomické ukazovatele Ja potrebujem MediatelYext SuperProfil SEO Optimalizácia Google PPC WEB Design miniZS

Redesign mobilnej aplikácie ZlatéStránky.sk

Nová, lepšia aplikácia ZlatéStránky.sk je všetko, čo potrebujete, keď hľadáte najlepšieho inštalatéra, najbližšiu lekáreň alebo bankomat.

Aplikácia prešla modernizáciou a prináša nielen nový dizajn, ale aj funkcie. Lokalizuje, kde sa práve nachádzate a ponúkne vám najbližšie dostupné možnosti. K modernému vzhľadu pribudla možnosť pre hodnotenia firiem a podnikateľov, ktorá má zabezpečiť výber služby podľa preferencií.

Intuitívne ovládanie uľahčuje prácu s niekoľkými ďalšími funkciami aplikácie, ako je napríklad vyhľadávanie kontaktov, možnosť zobrazenia na mape, zobrazenie detailov o kontakte či rozdelenie do kategórií. Celkovo cez Zlaté stránky môžete vyhľadať až 280 000 podnikateľov a firiem.

Po spustení aplikácie môže užívateľ hľadať najbližšie reštaurácie, hotely, taxi, lekárne, kvetinárstva..., zobrazené výsledky hľadania dokáže prehliadať v zozname aj na mape. Vybrané výsledky sa užívateľovi ukladajú do histórie a sú tak dostupné i v režime offline. Kontakty je možné prezerať, ukladať do telefónu a zdieľať s ostatnými e-mailom alebo prostredníctvom sociálnych sietí.

Chcete s nami spolupracovať?

Kontaktujte nás