Mediatel.sk ZlateStranky.sk Ekonomické ukazovatele Ja potrebujem MediatelYext SuperProfil SEO Optimalizácia Google PPC WEB Design miniZS

Pozor na podvodnú ponuku europa.trade !

DMSE Direct Marketing South East Ltd.- firma inzerujúca pod názvom „Zlaté Stránky“ V posledných dňoch sa množia prípady, o ktorých nás informujú samotní zákazníci, ktoré oslovila firma  Direct Marketing South East Ltd. ( DMSE). Táto ázijská firma využívajúca názov nášho on-line katalógu ZlateStranky.sk sa snaží nalákať nepozorných adresátov k vyplneniu formulára, ktorý pôsobí dojmom, že je posielaný našou spoločnosťou a jedná sa o aktualizáciu kontaktných údajov klienta. Formulár zároveň vyvoláva dojem, že ide o čisto administratívny a bezplatný úkon. europa.trade  alebo fiktívny adresár medzinárodných kontaktov Pokiaľ sa však pozorne pozriete a začítate do drobného písma v ľavej časti formulára, zistíte, že svojim podpisom na tomto na prvý pohľad nevýznamnom formulári uzatvoríte objednávku na zverejnenie vyplnených údajov na webovom portáli www.europa.trade, ktorý sa má tváriť ako on-line adresár medzinárodných kontaktov, nič menej ide o jednoduchý jednostránkový web prezentácie  pravdepodobne rovnakej firmy, ale s úplne inou adresou. Firmu nájdete na adrese: DMSE – Direct Marketing South East Ltd. Suite 1301 13/F ING Tower 308 Des Voeux Road Central Na webových stránkach www.europa.trade najdete, ale sídlo iné: Office 1102, Mezzanine Floor, Al Habtoor Building Sheik Zayed Road, Al Quoz PO BOX 183583 Dubai, U.A.E. Náklady na zaradenie do adresára europa.trade vo výške 996 € ročne V okamihu odoslania podpísaného formulára by Vám tak vznikla povinnosť uhradiť menovanej spoločnosti 83 € mesačne, pričom svojim podpisom súhlasíte s fakturáciou čiastky na 1 rok dopredu, tzn. 996 € (!) s tým, že kontrakt je platný na 2 roky s automatickým predĺžením. euro
Spoločnosť MEDIATEL spol. s r. o. sa dištancuje od takejto ponuky a varuje zákazníkov i verejnosť pred vyplnením a podpisom formulára.  Tieto formuláre sú výrazne a neoprávnene označené názvom Zlaté Stránky a uvádzajú zákazníkov do omylu v zmysle obsahu, ceny a doby trvania zmluvy.

Všetky platené inzertné služby spoločnosti MEDIATEL sú zákazníkom ponúkané obchodnými zástupcami spoločnosti MEDIATEL, a to osobne alebo prostredníctvom telefónneho predaja. Pred uzavretím zmluvy je zákazník vždy informovaný o dodávanom produkte či službe, všeobecných či produktových obchodných podmienkach, výške a štruktúre cien.

Apelujeme na našich zákazníkov: Nenechajte sa zmiasť použitím názvu Zlaté Stránky a pozorne si prečítajte obsah dokumentu. Pokiaľ by ste mali akékoľvek pochybnosti, neváhajte sa obrátiť na našu infolinku: 02 / 501 02 888.

Oficiálne prehlásenie spoločnosti MEDIATEL spol. s r.o. k aktivitám firmy DMSE – Direct Marketing South East Ltd.

Chcete s nami spolupracovať?

Kontaktujte nás