Mediatel.sk ZlateStranky.sk Ekonomické ukazovatele Ja potrebujem MediatelYext SuperProfil SEO Optimalizácia Google PPC WEB Design miniZS

Podvodná zmluva | Tlačová správa

TLAČOVÁ SPRÁVA – Podvodná zmluva

(11.3.2015, Bratislava)

V posledných dňoch sú podnikateľom a firmám na Slovensku posielané formuláre na overenie firemných kontaktov spoločnosťou Direct Marketing South East Ltd. Tieto formuláre sú výrazne a neoprávnene označené názvom Zlaté Stránky.

  Spoločnosť MEDIATEL spol. s r.o. je vlastníkom aktuálne platných ochranných známok ZLATÉ STRÁNKY/ čísla zápisov na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky 170404 a 172663, Zlaté stránky OnLine/ číslo zápisu na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky 220869. Spoločnosť MEDIATEL spol. s r.o. využíva všetky registrované ochranné známky v súlade s výlučným právom vlastníka v spojení so službami tlačených a on-line katalógov, ktoré sú jednou z najväčších databáz firiem v Slovenskej republike a ich prostredníctvom získavajú zákazníci jednoduchý a rýchly prístup k vyhľadávaniu rôznych kontaktov v rámci regiónov i celej Slovenskej republiky, vrátane jedinečných funkcií – virtuálne návštevy, video prezentácie alebo hodnotení zákazníkov. Činnosťou spoločnosti Direct Marketing South East Ltd. dochádza k poskytovaniu neoprávnených služieb označených zhodne s ochrannými známkami, ku ktorým právo ich použitia prislúcha výhradne spoločnosti MEDIATEL spol. s r.o. Touto činnosťou sú najviac zákazníci uvádzaní do omylu v zmysle obsahu, ceny a doby trvania zmluvy.

Spoločnosť MEDIATEL spol. s r.o. sa dištancuje od takejto ponuky a varuje zákazníkov a verejnosť pred vyplnením a podpisom formulára.

Spoločnosť Mediatel poskytuje malým a stredným podnikateľom marketingové riešenia na mieru. Mediatel je vlastníkom najväčšieho internetového a tlačeného katalógu ZlateStranky.sk s viac ako 280 tis. informáciami o relevantných firmách na Slovensku. Sme súčasťou poprednej digitálnej a mediálnej skupiny FCR Media, pôsobiacej v 12 krajinách.
Pre našich zákazníkov pripravíme optimálne riešenie efektívnej prezentácie podľa individuálnych požiadaviek. Poskytujeme osobný prístup a každý klient je pre nás jedinečný. Starostlivosť v marketingových službách poskytujeme pre viac ako 15 500 klientom z toho väčšej polovici klientom zabezpečujeme marketing dlhšie ako štyri roky.

Naše služby využívajú klienti, ktorí očakávajú:
- odborné poradenstvo vo svete reklamy a marketingu
- pravidelný servis, informácie o výkonnosti produktov
- zviditeľnenie spoločnosti, produktu, služby, akcie
- nájdenie nových zákazníkov
- individuálne a kreatívne riešenia
- individuálny prístup
- istotu overenej značky pôsobiacej na trhu viac ako 20 rokov
- ako jediní na Slovensku sme Premier partner SMB služby Google AdWords

Kontakt pre média:

Martin Vojtaššák
konateľ
MEDIATEL spol. s r.o.

e-mail: vojtassak.m@mediatel.sk
zák. linka: 02/501 02 888

Chcete s nami spolupracovať?

Kontaktujte nás