DÔVERNE POZNÁME VODY INTERNETU A RADI VÁM PORADÍME, AKO V NICH PLÁVAŤ

 
Sme skupina nadšencov, ktorá sa špecializuje na internetové vody a zákonitosti fungujúce v nich. Ako skúsení moreplavci nestrácame kontakt s pevninou a realitou. Dôkazom sú aj tradičné printové projekty. Keďže on-line vody sme preplávali skrz-naskrz, chceme sa s poznatkami a skúsenosťami podeliť s Vami, aby ste neblúdili on-line oceánom, aby sa Vaše služby a produkty, neplavili v hlbinách a neobjavených zátokách internetu bez povšimnutia. Vody internetu sú zradné a nebezpečné, preto sa na ne nepúšťajte bez kompasu a správnej posádky.

S nami sa dostanete do zasnúbených krajín, kde nájdete odbytisko svojich produktov a služieb, získate slávu, úspech a obdiv.

Naša spoločnosť rada ukáže predovšetkým malým a stredným firmám cestu ku zlatu vo forme nových zákazníkov, podpory podnikania a celkového odlíšenia sa od konkurencie. Pretože efektívny marketing si vyžaduje riešenia na mieru. Strieľať naprázdno je neefektívne a zbytočné. My Vám náboje ušetríme a zostavíme vhodný marketingový mix na mieru, zorientujeme Vás v reklamných vodách a vďaka širokému portfóliu nástrojov si Vás vezmeme komplexne pod ochranné krídla.
 

DIGITÁLNY MARKETING

 

ONLINE

online katalóg zlatestranky.sk
výroba webových stránok na mieru
SEO optimalizácia
PPC kampane vo vyhľadávačoch
a iné
 

SOCIÁLNE SIETE

Facebook
GOOGLE+
Instagram
a iné
 

TLAČ

tlačený katalóg Zlaté stránky

 

MOBILNÉ APLIKÁCIE

Zlaté stránky
Kde jesť a piť
Nočné stránky
Chcem Taxi
Zdravotnícky sprievodca
 
 
 

O VAŠE KAMPANE SA STARAJÚ CERTIFIKOVANÍ ŠPECIALISTI

 
 
 
 
 
 
 

Pod záštitou FCR Media

Spoločnosť Mediatel má za sebou viac ako 20 rokov skúseností. Vlastníme najväčší internetový a tlačený katalóg ZlateStranky.sk s viac ako 280-tis. informáciami o relevantných firmách na Slovensku. Sme súčasťou poprednej digitálnej a mediálnej skupiny FCR Media, pôsobiacej v 12 krajinách. 15 500 klientov v našej starostlivosti je dôkazom spokojnosti s našou prácou. Z toho väčšina je s nami viac ako 4 roky.